آشنایی با اتریش، قلب تفریحی اروپا

وین
دسته بندی : اقامت آلمان
: امتیاز شما به این مطلب
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

آشنایی با اتریش، قلب تفریحی اروپا

اتریش قلب تپنده تاریخ، فرهنگ و هنر اروپاست. معماری با شکوه شهر‌ها و طبیعت بسیار زیبای این کشور از دیرباز علاقه‌مندان بسیاری را از سراسر دنیا به خود جلب کرده است. اقامت در این کشور می‌تواند علاوه بر یک زندگی ایده‌آل، چشم‌انداز آینده‌ای روشن را ترسیم کند. (اخذ اقامت اتریش از طریق اخذ تمکن مالی اتریش برای ایرانیان فراهم می باشد.) اتریش وارث یکی از عظیم‌ترین امپراتوری‌های تاریخ اروپاست، به همین دلیل جاذبه‌های تاریخی و تفریحی بی‌شماری دارد.

فستیوال اسکی

سال ۲۰۱۹ برای چهارمین دوره پیاپی، فستیوال اسکی و اسنوبرد به میزبانی اتریش برگزار می‌شود. علاقه‌مندان به ورزش و هیجان از سراسر دنیا برای شرکت در این فستیوال به اتریش سفر می کنند. حتی اگر تمایلی به شرکت در مسابقات نداشته باشید، هرگز نمی‌توانید تماشای خارق العاده‌ترین حرکات آکروباتیک را از دست دهید. در حاشیه این فستیوال شرکت در برنامه‌های متنوع موسیقی روزهای خاطره انگیزی را برای مردم اتریش پدید می‌آورد.

کتابخانه ادمونت ابی

صومعه تاریخی بندیکتین از سال‌ها قبل پاتوق اهالی ادبیات اروپای مرکزی است. ساختمان این کتابخانه که از نظر معماری در نوع خود منحصر به فرد است در قرن هجدهم ساخته شده و می‌توان گفت بزرگ‌ترین کتابخانه صومعه در جهان است. نقاشی‌های دیواری و سقف این شاهکار تاریخی چشم هر بیننده‌ای را مسحور می‌کند. درخشش نور روی مجسمه‌ها و دیوارهای طلاکوب در کنار نفیس‌ترین آثار نقاشی روزانه بسیاری از علاقه‌مندان فرهنگ و هنر را به کتابخانه ادمونت ابی می کشاند.

آشنایی با اتریش، قلب تفریحی اروپا

بزرگ‌ترین غار یخی جهان

این غار با ۴۲ کیلومتر طول، بزرگ‌ترین غار یخی جهان است که مناظر شگفت انگیزی را دربر دارد. راهنمایان اطلاعات متفاوتی درباره چگونگی شکل گیری این غار اسرارآمیز به بازدیدکنندگان ارائه می دهند. پیش از بازدید از بزرگترین غار یخی جهان، سفر جاده‌ای از سالزبورگ به این مقصد هم به یاد ماندنی خواهد بود.

دهکده هال اشتات

این دهکده زیبا که در کنار دریاچه هالشتاتر قرار گرفته و بهترین مقصد برای آخر هفته های پر از آرامش است. داستان‌های اساطیری زیادی درباره تاریخ این دهکده نقل شده است. مطرح‌ترین اسکی‌بازان جهان در طول زمستان حتما سری به کوهستان‌های اطراف می‌زنند. معدن نمک و برج آن با چشم انداز ۳۶۰ درجه دید ابدی را برای علاقه‌مندان پدید آورده است. در هال اشتات نمی‌توانید خوشگذران نباشید چرا که همه چیز برای اقامتی رویایی فرآهم است. می‌توانید از دوچرخه سواری، پیاده روی، قایق سواری و شنا در طبیعت بکر دریاچه لذت ببرید.

کاخ شونبرون

کاخ شونبرون که قدمتی فراتاریخی دارد، در دهه ۱۷۰۰ به شکل کنونی تغییر کرد. سبک معماری این کاخ باروک است و در وین اتریش قرار دارد. ۴۰ اتاق آپارتمان سلطنتی برای بازدید عموم باز است. نقاشی‌های روی سقف، اتاق میلیون، سالن ماریا ترزا، آینه‌های با قاب طلا، چوب‌های کنده کاری شده و باغ هایی به سبک باروک در این کاخ توجه هر سلیقه ای را به خود جلب می کند.

دیدگاه کاربران

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید