اقامت معلولین در المان

اقامت معلولین در المان
دسته بندی : اقامت آلمان
: امتیاز شما به این مطلب
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

معلولیت، محدودیت نیست! این فقط یک شعار یا جمله عادی در کشورهای اروپایی نیست. کشورهای زیادی در اروپا به تحقق کامل این شعار باور دارند. در سال های اخیر کشورهای مختلف قاره سبز مثل آلمان تلاش های زیادی برای بهبود زندگی معلولان انجام داده اند. در این مقاله به بررسی اقامت معلولین در المان می پردازیم. در ادامه همراه سایرس باشید.

آلمان، انواع اقامت اروپا برای افراد مختلف

آلمان یکی از کشورهایی است که راه های زیادی را برای مهاجرت پیش پای افراد قرار داده است. در حقیقت با وجود این راه ها می توان گفت که برای اقامت دائم اروپا، کشوری بهتر از آلمان وجود ندارد. شرایط اخذ اقامت برای همه افراد از جمله معلولان شبیه یکدیگر است و تفاوتی با هم ندارد.

مهاجرت از طریق تحصیلی، یک راه راحت برای مهاجرت معلولین

اگر آلمان بهترین کشور برای مهاجرت معلولین است، مهاجرت تحصیلی هم یکی از راه های راحت مهاجرت به کشور ژرمن ها است. دانشگاه ها و دانشکده های آلمان، شرایط مناسبی را برای تحصیل معلولان در نظر گرفته است.

از طرف دیگر، برای مهاجرت از طریق تحصیل معلولان شرایط جذابی و حمایت های خاصی از طرف آلمان دارد. برای مثال بورسیه های تحصیلی یا خدمات پزشکی از جمله این خدمات ویژه است. با توجه به همه این دلایل باید گفت که مهاجرت از طریق تحصیل برای معلولین یکی از بهترین گزینه ها است.

اقامت معلولین در المان

مهاجرت کاری؛ فرآیند سخت و پیچیده

یکی از دیگر رایج ترین راه های مهاجرت به آلمان، مهاجرت کاری است. البته مهاجرت کاری برای معلولین کمی سخت است. اما در هر صورت مهاجرت کاری را می توان یکی از راه های مناسب مهاجرت به آلمان دانست. برای مهاجرت کاری، متقاضی باید پیشنهادی از یکی از شرکت های اروپایی داشته باشد. پس از دریافت دعوتنامه و تقاضای رسمی کارفرما، متقاضی می تواند به راحتی اقامت آلمان را به دست آورد.

مهاجرت سرمایه گذاری

یکی دیگر از راه های اخذ اقامت آلمان، سرمایه گذاری در این کشور است. برای سرمایه گذاری در آلمان کافی است از طریق خرید سهام در یکی از شرکت های آلمانی اقدام کنید. به صورت کلی سرمایه گذاری در آلمان، یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری در این کشور است. پیش از ادامه مقاله پیشنهاد می کنیم با مطالعه مقاله تمدید گذرنامه در خارج از کشور اطلاعات دقیقی در خصوص مدارک و اسناد مهاجرتی به دست آورید.

اقامت معلولین در المان

چقدر طول می کشد تا بتوانیم اقامت دائم اروپا را به دست آوریم؟

دریافت اقامت دائم اروپا فرآیند زمان بر است. معمولا در ابتدا ویزای موقت به فرد اعطا می شود. در مرحله بعدی فرد بایستی با پیروی از قوانین و مقررات در جهت اخذ اقامت دائم اروپا اقدام کند. به صورت میانگین و در روش های مختلف ۵ سال طول می کشد تا فرد بتواند اقامت دائم اروپا را اخذ کند. پیشنهاد می کنیم برای آشنایی با انواع اقامت اروپا، مقاله سرمایه گذاری در یونان را در وبلاگ سایرس مطالعه کنید.

چه کشورهایی به غیر از آلمان برای اخذ اقامت اروپا مناسب هستند؟

همه کشورهای اروپایی شرایط زندگی مناسبی برای مهاجران معلول فراهم کرده اند. در حقیقت کیفیت زندگی معلولان در کشورهای مختلف اروپایی تفاوت زیادی با یکدیگر ندارد. کشورهایی مثل فرانسه، انگلیس، پرتقال، سوئد و دیگر کشورهای مناسب اروپایی برای اروپا مناسب هستند. در انتهای مقاله پیشنهاد می کنیم مقاله کدام کشورها مدرک پزشکی ایران را قبول دارند مطالعه بفرمایید.

معرفی انواع اقامت معلولین در المان

دریافت اقامت اروپا برای معلولان با سایرس

در این مقاله به بررسی شرایط مختلف دریافت اقامت معلولین در المان پرداختیم. در انتهای مقاله پیشنهاد می کنیم هر سوال یا ابهامی دارید، در زیر همین صفحه برای ما کامنت بگذارید. برای مهاجرت اروپا هم می توانید روی کمک سایرس حساب باز کنید.

موسسه حقوقی سایرس باافتخار در مسیر دریافت اقامت اروپا همراه شما است. ما در طول ۱۵ سال همکاری موفقیت‌آمیزمان با بیساری از مشتریان خود امکان دریافت اقامت اروپا را از طریق تمکن مالی اروپا، اقامت سرمایه‌گذاری اروپا، کارآفرینی، ثبت شرکت و همچنین اقامت از طریق مجوز کار (بلوکارت آلمان) فراهم کرده است. برای استفاده از خدمات ما کافی است با شماره تلفن ۲۵۷۴۱-۰۲۱تماس حاصل کنید.

دیدگاه کاربران

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید