سالار عظیمی کارآفرین موفق ایرانی

دسته بندی : اقامت آلمان
: امتیاز شما به این مطلب
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

سالار عظیمی

در این بخش تصمیم داریم تا با یکی از ایرانیان موفق بیشتر آشنا شویم؛ «سالار عظیمی». این میلیاردر و کارآفرین موفق ایرانی در شهری در جنوب غربی هلند،نزدیک مرز بلژیک به نام sluis اسکان دارد. این شهر کوچک ۲۵۰۰ نفر جمعیت دارد، اما موقعیت آن موجب می‌شود تا توجه توریست‌های بسیاری را به خود جلب ‌کند و نکته جالب توجه درخصوص sluis بازدید سالیانه حدود ۴ میلیون توریست از این دهکده کوچک است.

شاید برایتان جالب باشد که نگاهی کوتاه به روند زندگی این ایرانی میلیاردر بیاندازیم؛ او دوره مدیریت اقتصاد را در دانشگاه تیلبرخ گذراند و برای انتخاب موضوع پایان نامه‌اش به بررسی بازار شهر sluis پرداخت. عظیمی در بررسی‌‌های خود به این نتیجه رسید که کمبودهایی در زمینه تلفن همراه در این شهر کوچک وجود دارد و به همین دلیل پس از فارغ‌التحصیلی، فروشگاهی کوچک برای عرضه تلفن همراه افتتاح کرد. زمان زیادی نگذشت که او توانست صاحب فروشگاه لباس و چندین شرکت اینترتی- کامپیوتری شود و حالا همان شرکت‌ها بهترین و ارزانترین خدمات را در هلند ارائه می‌دهند.

باتوجه به حجم توریستی که شهر sluis داشت، عظیمی عزم خود را جزم کرد تا هتل و رستورانی را در همین منطقه افتتاح کند که وی در این بخش هم موفق بود و امروزه هتل تحت مدیریت وی یکی از محبوب‌ترین هتل‌ها در جنوب هلند است.

این کارآفرین موفق ایرانی به همین مقدار بسنده نکرد و بخشی از سرمایه‌اش را هم وارد ورزش کرد. او باشگاهی خصوصی به نام «پاترو اِیزدن» در شهر ماسمخلن در استان لیمبرخ را خریداری کرد که تیم او در سطح آماتور قرار دارد، اما عظیمی اعلام کرده که در ۵ سال آینده این تیم را به سطح اول لیگ بلژیک خواهد رساند.

 

 

مشاوره رایگان اقامت اروپا با ارسال کلمه “اقامت اروپا” به شماره ۵۰۰۰۲۳۰۰۰٫

دیدگاه کاربران

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید