سواحل اسپانیا

دسته بندی : اقامت آلمان
: امتیاز شما به این مطلب
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

سواحل اسپانیا

آب و هوای مطلوب و مدیترانه‌ای کشور اسپانیا، سواحل این کشور اروپایی را برای تمام فصول قابل استفاده کرده است. پس هر زمان از سال که هوس تفریح درست و حسابی ساحلی در هوای بی نظیر جنوب اروپا به سرتان زد، پیشنهاد ما به شما اسپانیا و بویژه بندر محبوب بارسلون است. اسپانیا جزایر متعددی دارد که در اینجا به بررسی چند نمونه معروف و محبوب آن اشاره می‌کنیم.

 

ساحل بارسلونتا (Barceloneta)

در جزیره بارسلون یک ساحل شنی بسیار معروف واقع شده است که طرفداران زیادی دارد. ساحلی به نام بارسلونتا که همواره میزبان تعداد زیادی از بازدیدکنندگان است. در این ساحل تفریحات متعددی پیش روی شماست. از صرف انواع مختلف غذاهای دریایی لذیذ گرفته تا تفریحاتی مانند موج سواری، کایت سواری، پاراسل که محیطی زیبا و سرشار از انرژی را برای شما فراهم کرده است. برای رسیدن به این ساحل به راحتی می‌توانید از مترو و اتوبوس که در جوار این ساحل ایستگاه دارند استفاده کنید.

 

ساحل سن سباستیا (San Sebastián)

ساحل سن سباستین در منطقه Ciutat Vella (سویتاد بیا) واقع شده است و بیشتر کسانی که تعطیلات خود را در آن سپری می‌کنند اهالی محلی این منظقه هستند. این منطقه با مترو به راحتی قابل دسترسی است و می‌توانید با مترو به آنجا بروید و روزی خوبی را سپری کنید. این ساحل یک ویژگی منحصر به فرد هم دارد و آن این است که این ساحل امکانات ویژه به افرادی که دارای معلولیت هستند ارائه می‌کند. در این ساحل اخیرا هتلی مجلل نیز بنا شده است که می‌توانید از رستوران‌ها و کافه‌های آن استفاده کنید.

 

ساحل نوا ایکاریو (Nova Icària)

اگر به دنبال یک ساحل با محیط خانوادگی هستید انتخاب شما بدون شک ساحل نوا ایکارو خواهد بود. ساحلی که پر از رستوران‌هایی با سبک و سیاق محلی است و می‌تواند تعطیلاتی رویایی را برای شما رقم بزند. درکنار این همچنین می توانید از امکانات مختلف دیگر این ساحل مانند میزهای پینگ پنگ، زمین والیبال، زمین بازی و … استفاده نمایید. دسترسی به این ساحل بارسلون نیز از طریق مترو و اتوبوس به راحتی امکان پذیر است.

 

ساحل اوکاتا (Ocata)

شاید در سفر به اسپانیا و جزیره بارسلون ، دوست داشته باشید یک روز را در جایی دنج ، آرام و نه چندان شلوغ سپری کنید. پیشنهاد ما به شما رفتن به ساحل دنج و شنی اوکاتا است. ساحلی مملو از شن‌های طلایی که معمولا خلوت است و می‌توانید در آنجا ریلکس و رفع خستگی کنید. همچنین می‌توانید در این ساحل شنا کنید و یا با صرف غذاهای لذیذ از روز خود در این شهر ساحلی لذت ببرید.

 

ساحل ماربیا (Marbella)

آرامش ، ويژگی اصلی ساحل ماربیا است. ساحلی که در منطقه «سنت مارتی» واقع شده است و می توانید با حضور در این ساحل روز خاطره‌انگیزی را برای خود و خانواده‌تان رقم بزنید. ساحل ماربیا از امکانات تفریحی بسیاری بهره‌‌مند است. امکاناتی مانند کایاک، موج سواری، بازی های ورزشی و … . همچنین اگر علاقه‌مند به گرفتن حمام آفتاب هستید، می توانید تخت‌های تعبیه شده در ای ساحل را اجاره کنید و به راحتی در این ساحل آفتاب بگیرید.

دیدگاه کاربران

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید