مرکز خرید آتنین کاپیتول

دسته بندی : اقامت آلمان
: امتیاز شما به این مطلب
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

مرکز خرید آتنین کاپیتول

مرکز خرید آنتین کاپیتول که در زمینی به مساحت ۱۵ هزار متر مربع واقع شده، از بخش‌های مختلفی از جمله فروشگاه های برند، رستوران ها، سینمای سه بعدی، سالن همایش با گنجایش ۲۰۰ نفر با تجهیزات و امکانات مدرن و موزه ماشین یونانی است. در صورتی که از خرید خسته شدید، می توانید در محوطه فضای سبز آن در کافه ها و یا رستوران هایی که می خواهید بنشینید و از صرف غذا و تماشای منظره لذت ببرید.

معماری این مجموعه به شکل مدرن و بسیار لوکسی بوده و دیوارها و پنجره ها همگی آکوستیک هستند تا بتوانند صدا را تا حد ممکن کنترل نمایند.

پارکینگ این مجموعه در فضایی ۲ هزار متری با امکانات خوبی قرار گرفته است.

موزه ماشین با معماری خاص خود جذابیت های بسیاری دارد. فرم و حالت چرخ ماشین در نمای داخلی و بیرونی کاملا محسوس است. در این نمایشگاه می توانید اتومبیل هایی مربوط به قرن نوزدهم و بیست و یکم را ببینید. اگر به جای پله برقی از رمپ استفاده نمایید، می توانید مجموعه لاستیک های قدیمی را در داخل ساختمان ببینید. اگر به مسابقات فرمول ۱ علاقمند هستید حتما از بهترین شبیه ساز فرمول ۱ در اروپا دیدن کنید.

دسترسی به آتنین کپیتول از طریق ایستگاه مترو اومنیا یا ویکتوریا امکان پذیر می باشد.

ساعت کاری: دوشنبه تا جمعه ۹ صبح تا ۹ شب، شنبه ۹ صبح تا ۸ شب

 

همچنین برای اطلاع از شرایط اخذ اقامت تمکن مالی یونان و یا اقامت سرمایه گذاری یونان ، درخواست مشاوره خود را از طریق فرم مشاوره ارسال کنید.

دیدگاه کاربران

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید