مرکز خرید برلین

دسته بندی : اقامت آلمان
: امتیاز شما به این مطلب
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

مرکز خرید برلین (Mall of Berlin)

مرکز خرید برلین، مرکز خریدی لوکس و بسیار بزرگی در قلب برلین با نام انحصاری Mall of Berlin است که در سال ۲۰۱۴ افتتاح شد و ۳۰۰ مغازه، رستوران و کافه را در خود جای داده و امکانات تفریحی بسیاری را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد.

مغازه ها

بسیاری از برندهای معروف دنیا مانند زارا (Zara)، آرمانی (Armani)، ماسیمو دوتی (Massimo Dutti)، تامی ( Tommy Hilfiger) و … را می توانید در این مرکز خرید بیابید.

در زیرزمین لوازم روزمره، کادو و لوازم آرایشی وجود دارد و در طبقه همکف لوازم منزل با کیفیت، در طبقه اول لباس، کفش، جواهرات و اکسسوار، در طبقه دوم لباس های کودکان و فود کورت با ۳۰ رستوران و کافه قرار گرفته اند.

فود کورت

در صورتی که از خرید خسته شدید، می توانید به طبقه دوم در بال غربی بروید و در کافه ها و رستوران های بزرگترین فودکورت برلین به صرف غذاها و دسرهای خوشمزه ی ملی و بین المللی بپردازید.

معماری و تاریخچه

ترکیب سنگ های براق و سقف شیشه ای، بازدیدکنندگان را محسور خود می نماید. بین دو بال، سالنی قرار دارد که کلیه مغازه ها و بوتیک ها در آنجا قرار گرفته اند. این محل همانجایی است که در گذشته، یکی از معروف ترین مراکز خرید برلین در آنجا قرار داشته است.

بعد از Gropiuspassagen،  مرکز خرید برلین (Mall of Berlin) دومین مرکز خرید بزرگ این شهر به حساب می آید.

امکانات تفریحی

هر سه شنبه مسابقه دو به مسافت ۶ کیلومتر در این منطقه برگزار می شود. کلاس های ورزشی رایگان از ساعت ۶ بعد از ظهر به مدت ۳ ساعت برای علاقمندان برگزار می گردند.

پارکینگ

پارکینگ چند طبقه با گنجایش هزار خودرو و دسترسی به جاده های مهم، نقطه قوت این مرکز خرید است همچنین چند محل ویژه برای پارک دوچرخه در اطراف آن وجود دارد.

اطراف مرکز خرید

در مسیر سفر خود به مرکز خرید می‌توانید از جاذبه های  توریستی مانند موزه، دروازه برندبرگ و …. دیدن کنید.

ساعت کار

هر روز بجز یکشنبه‌ها از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب.

دسترسی

امکان دسترسی به مرکز خرید برلین از طریق اتوبوس و مترو وجود دارد.

دیدگاه کاربران

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید