معرفی یک استارت آپ آلمانی

دسته بندی : اقامت آلمان
: امتیاز شما به این مطلب
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

استارت آپ ها و اقتصاد آلمان

آلمان زیرساخت های اقتصادی و امکانات مالی خوبی را در اختیار استارت آپ ها قرار می دهد. برخلاف بسیاتری از کشورهای دیگر مانند برزیل، سنگاپور، هند و … استارت آپ ها تنها در یک جا کجمع نشده اند و سراسر آلمان گسترده اند.

برلین پایتخت استارت آپ های اروپا بشمار می رود و کارآفرینان جوان بین المللی بسیاری را به سمت خود جذب می کند. استارت آپ ها نقش مهمی را در اقتصاد آلمان، اشتغال زایی، ایجاد بازاری رقابتی و … ایفا می نمایند. در سال ۲۰۱۵، استارت- آپ ها توانستند ۲ میلیارد یورو به اقتصاد این کشور تزریق نمایند. مونیخ، هامبورگ، کلن، دوسلدورف، اشتوتگارت و فرانکفورت نیز در زمینه استارت- آپ عملکرد خوبی داشته اند.

شرکت پلینگا

پلینگا یک استارت‌آپ و ناشربازی های F2P است که در برلین مستقر است که با یکی از توسعه دهندگان وب شریک تجاری است. این شرکت در سال ۲۰۰۹ تاسیس شد و تا به امروز بازی های پرطرفدار بسیاری با چندین میلیون کاربر مانند مزرعه خانوادگی، روزهای مزرعه و … را وارد بازار کرده است. این استارت آپ موفق خدماتی مانند آنالیز، بازاریابی، بومی سازی، توزیع و … را ارائه می دهد که برای گسترش عملکرد شرکت های مستقل در شبکه ها و بازارها گزینه بسیار مناسبی است.

 

همچنین برای اطلاع از شرایط اخذ اقامت بلوکارت آلمان ، درخواست مشاوره خود را از طریق فرم مشاوره ارسال کنید.

دیدگاه کاربران

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید