میکونوس معروف ترین جزیره یونان

دسته بندی : اقامت آلمان
: امتیاز شما به این مطلب
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

میکونوس؛ معروف ترین جزیره یونان

معروف ترین جزیره ی یونان، میکونوس، بهشتی سفید رنگ در قلب Cyclades است که مکانی برای تداعی و ترکیب زیبایی و تجملات است و میان تینوس، سیروس، پاروس و ناکسوس قرار گرفته است. ارتفاع این جزیره ۸۵ کیلومتری در بلندترین نقطه به ۳۴۱ متر می رسد. این جزیره به “جزیره بادها” نیز معروف است. توریسم صنعت اصلی این جزیره به حساب می آید.

معماری این جزیره که مانند جزایر دیگر به صورت آمفی تئاتر نیست و خانه هایی در سطوح مختلف گسترده شده اند، توجه بسیاری را به خود جلب می نماید. می توانید در خیابان ها و کوچه های سنگی میکونوس پیاده روی کنید و از مشاهده خانه های سفید با درب ها و پنجره های رنگی و گل های کاغذی قرمز و بنفش لذت ببرید. بازیدید از موزه دریایی و باستان شناسی، کلیسای Panayia Paraportiani، شهرداری، قلعه ای که در بالای بندر قرار گرفته و خیابان Matoyánni با مغازه های رنگارنگ را فراموش نکنید. یکی دیگر از جاذبه های معروف میکونوس Alefkántra یا ونیز کوچک– منطقه قرن هجدهمی با بالکن های رنگارنگ و پنجره های زیبا و مشرف به دریا است و آنچه که باعث می شود توریست های بسیاری به این منطقه سفر کنند سواحل طلایی و زیبای این جزیره نیز هست؛

 

PLATYS GIALOS/ پلاتیس گیالوس

این ساحل نسبتا زیبا با آب های کریستالی یکی از بهترین انتخاب های شما است. دسترسی به این ساحل از طریق تاکسی به سادگی امکان پذیر است. پلاتیس ایالوس یکی از سواحل نسبتا بزرگ است که چند هتل معروف در آن قرار گرفته. هتل ها، آب های کریستالی و کم عمق، امکان اجاره تخت های آفتابگیر و چتر  این ساحل را به محل محبوب خانواده ها تبدیل کرده است. به علاوه اگر از تفریحات آبی لذت می برید، این ساحل می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد.

PSAROU/ پیزارو

آب های تمیز و کریستالی و مناظر زیبا؛ این ساحل را به محل محبوب گردشگران و محلی ها تبدیل کرده است. به علاوه اگر به تفریحات آبی علاقمند هستید می توانید اوقات خوشی را در این ساحل سپری کنید. همچنین می توانید از صرف غذاهای تازه و خوشمزه و مشاهده مناظر فوق العاده در رستوران های نسبتا گران قیمت اینجا لذت ببرید.

PARADISE/ پردایز

یکی از معروف ترین سواحل میکونوس، پردایز است. تخت های آفتابگیر و چتر را در همه جای این ساحل خواهید. صدای موسیقی از رستوران ها و کافه ها شنیده می شود.

KALAFATIS/ کالافاتیس

این ساحل با تخت های آفتابگیر، رستوران ها و امکانات تفریحی آبی، محل مناسبی برای خانواده ها و بچه ها است. این ساحل در بخش شرقی جزیره و کمی دورتر از سواحل توریستی است. ساحل در برخی قسمتها صخره ای است ولی اگر از آنها عبور کنید، به محل مناسب شنا کردن می رسید.

Ornos beach/ ساحل اورنس

این ساحل که برای خانواده ها گزینه خوبی است، یکی از محبوب ترین و شلوغ ترین سواحل این جزیره است. می توانید از صرف غذا در رستوران ها و کافه های خوب آن لذت ببرید. اورنوس در جنوب این جزیره قرار دارد و توقفگاه بسیاری از قایق ها است و بیشتر مناسب افرادی است که به دنبال اقامتگاه های خوب نیز هستند.

برای اطلاع از شرایط اخذ اقامت تمکن مالی یونان و یا اقامت سرمایه گذاری یونان ، درخواست مشاوره خود را از طریق فرم مشاوره ارسال کنید.

دیدگاه کاربران

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید