مجله خبری سایرس

7 دلیل شاد زیستن اروپایی ها

7 دلیل شاد زیستن اروپایی ها

آیا قصد مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا را دارید؟ ایا به دانبال پایگاه دومی برای کار و زندگی هستید؟ ما بهترین شرایط را برای اخذ اقامت اروپا برای شما فراهم می کنیم؟

 اروپا قاره ای ثروتمند است. استانداردهای زندگی در آنجا بالا است. با توجه به شاخص رشد اجتماعی، کشورهایی که بالاترین کیفیت زندگی را دارند، کشورهای اروپایی هستند. ( 8 کشور از میان 14 کشور که شاخص رشد اجتماعی خیلی بالایی دارند کشورهای اتحادیه اروپا هستند).

در مقیاس 0- 10 تقریبا 80% شهروندان اتحادیه اروپا امتیاز بالاتر از 7 را از نظر رضایتمندی از زندگی داده اند. بر اساس این نظرسنجی؛ مردان و زنان به صورت تقریبا مساوی رضایت داشته اند و جوانان امتیاز بالاتری داده اند. افراد در حال تحصیل و تحصیل کرده به صورت میانگین امتیاز 7.8 را داده اند. در این مقاله به 7 دلیلی که اروپایی ها زندگی شادتری دارند اشاره خواهیم کرد.

چگونه اروپایی ها از زندگی لذت می برند؟

مهمترین درسی که از اروپایی ها یاد می گیریم این است که چگونه سالم تر، خوشحال تر و طولانی تر زندگی کنیم؟ اروپایی ها روش منحصر به فردی برای زندگی کردن دارند که مورد پسند بسیاری از مردم جهان است. برای آنکه بتوانید به سبک اروپایی زندگی کنید توجه به برخی نکات ذیل ضروری است:

سرعت زندگی خود را پایین بیاورید: اروپایی ها برای لذت بردن از زندگی؛ سرعت زندگی را پایین آورده اند و از لحظه لحظه زندگی خود لذت می برند. این راز زندگی آرام، صمیمی و دوست‌داشتنی مردم اروپا است که باعث شده شادترین مردم دنیا باشند. اگر از فرهنگ اروپایی خوشتان آمده، قبل از همه اینها باید یاد بگیرید عجله را کنار بگذارید. اگر به اروپا سفر کرده باشید، حتما متوجه سرعت کم مردم شده‌اید. با کم کردن سرعت زندگی، کم کم می‌آموزید به هر لحظه به چشم یک موهبت نگاه کنید و متوجه خواهید شد که هر لحظه از زندگی‌تان بسیار ارزشمند است در نتیجه همه چیز باعث خوشحالی شما می شود حتی رویدادهای خیلی کوچک.

به خودتان سخت نگیرید: اروپایی ها زندگی را آسان می گیرند و این مسئله در خون آنها است.

لذت بردن از غذا: اروپایی ها در تهیه غذا دقت می کنند، از مواد تازه و سالم استفاده می کنند و از خوردن ذره ذره غذا لذت می برند.

خنده، خنده و باز هم خنده: آخرین باری که از ته دل خندید چه زمانی بوده است؟ اگر به اروپا سفر کنید، از همه جا صدای خنده را می شنوید. اروپایی ها دید مثبتی به زندگی دارند. آنها بر کارهایی که از کنترلشان خارج است تمرکز نمی کنند بلکه سعی می کنند از زندگی لذت ببرند.

میهمانی: بر خلاف تصور ما اروپایی ها سرد و ماشینی نیستند. همین فرهنگ هم باعث شده که مردم شادی داشته باشند. اروپایی ها به شدت به خانواده اهمیت می دهند. آنها زمان زیادی را با دوستان و خانواده سپری می کنند.

کار فقط در محیط کار: اروپایی ها بعد از خروج از محل کار؛ به زندگی عادی برمی‌گردند و به مسائل کاری حتی فکر هم نمی‌کنند.

 

به خودتان جایزه بدهید: هر از گاهی چیزی که دوست دارید را برای خودتان بخرید. حتی اگر یک شکلات است. یا هر چند ماه یکبار؛ یک روز تا شب زیر پتو بمانید و لذت ببرید.