مجله خبری سایرس

بهترین شهرهای اروپا برای زندگی

آیا اتفاقات اخیر در زندگی‌تان باعث شده که نیاز به ایجاد تغییراتی در زندگی خود داشته باشید؟ آیا می خواهید آینده ای بهتر را برای خود و خانواده اتان بسازید؟ ما بهترین شرایط را برای شما فراهم می نماییم تا بتوانید اقامت اروپا را اخذ نمایید. این بهترین فرصت است تا تاریخ، فرهنگ و جامعه اروپا را بشناسید. در این مقاله به تنها برخی از بهترین شهرهای اروپا که مردم آن زندگی شاد و آرامش بخشی را در کنار یکدیگر دارند، اشاره خواهیم کرد.

فرانسه- بوردو

بر اساس آخرین آمار ارائه شده بوردو یکی از زیباترین شهرهای جهان شناخته شده است. اگر می خواهید پس از اخذ اقامت خود، زندگی جدیدی را در اروپا آغاز نمایید و فرصت های جدیدی را برای خود بسازید، بوردو بهترین انتخاب برای شماست. قیمت ملک در آنجا در مقایسه با پاریس کمتر و به صرفه تر می باشد. بوردو فاصله کمی با Biatritz , Arcachon  ( برای داشتن سواحلی زیبا شهرت دارند) می باشند. بوردو شهری زنده و پر جنب و جوش است.

فرانسه بوردو

 

اتریش- وین

 

یکی از زیباترین شهرهای اروپا، وین پایتخت اتریش است. مردم وین جذاب، خونگرم و روشن فکر هستند. استانداردهای زندگی در این شهر بسیار بالا است. وین ترکیبی از گذشته، مدرنیته، فضای سبز، فرهنگ و غذاهای رنگارنگ است. سالانه توریست های بسیاری به این شهر سفر می کنند.

ایتالیا- میلان

میلان شهری فوق العاده است که در طی قرون متمادی یکی از پرجنب و جوش ترین شهرهای اروپا بوده است. مردم میلان خونگرم و پر انرژی و علاقمند به هنر هستند. به میلان سفر کنید معماری، بناهای تاریخی، صنعت مد (که یکی از مهمترین شهرها در ایتالیا و اروپا در این زمینه است) و ... را از نزدیک نظاره کنید. قطعا پس از مشاهده سبک، زیبایی، انرژی، فستیوال ها و ارتباطات بین المللی مسحور این شهر خواهید شد.

هلند- آمستردام

مردم این شهر نیز روشن فکر و خونگرم هستند. آمستردام پایتخت هلند شهری است با فرهنگ های گوناگون که روح شهری در آن دمیده شده و به حقوق شهروندی و تساوی حقوق توجه ویژه ای می شود.

 

سوئیس- باسل

این شهر با فرانسه و آلمان هم مرز است و تلفیقی از کیفیت سوئیسی و جمعیتی چند فرهنگی است. باسل نه تنها یکی از مقاصد توریستی محبوب در اروپا است بلکه شهری فوق العاده برای زندگی نیز می باشد و در فهرست امن ترین شهرهای اروپا است. استانداردهای زندگی در این شهر بسیار بالا است. آموزش از سطح نسبتا بالای برخوردار است، مدارس مدرن هستند و امکانات خوبی را در اختیار دانش آموزان قرار می دهند. جشنواره های متعددی در طول سال در باسل برگزار می شود که سالانه علاقه مندان بسیاری را از سراسر اروپا به این شهر می کشاند. همچنین می توانید از طبیعت زیبای آن نیز لذت ببرید.

 

اسپانیا- سن سباستین

یکی از بهترین شهرهای اسپانیا برای اقامت سن سباستین می باشد که در نزدیکی دریا واقع شده و سواحل زیبا و تمیز آن در سراسر اروپا شهرت دارند. همچنین به عنوان یکی از مهمترین مراکز فرهنگی و اقتصادی اروپا شناخته شده است. این شهر برای رشد کودکانتان در محیطی امن و آرام مناسب می باشد.

فرانسه- نانتس

در این شهر شور و هیجان، انرژی و جوانی را مشاهده می کنید. از نظر فرهنگی در فهرست جالب ترین و بهترین شهرهای فرانسه و اروپا است و برای خرید بسیار مناسب می باشد. در صورتی که نانتس را برای اقامت و زندگی انتخاب می کنید، به سرعت با محیط وفق پیدا خواهید کرد زیرا مردم این شهر مهمان نواز و خونگرم هستند . اگرچه در طی 20 سال اخیر دستخوش تغییرات بسیاری شده، همچنان می توانید بناهای تاریخی متعددی را مشاهده نمایید.

 

بلژیک- بروکسل

 

بیش از 130 ملیت در کنار یکدیگر در آرامش زندگی می کنند. بازارها، رستوران های سنتی و ... در جای جای شهر دیده می شود. در مقایسه با لندن قیمت ملک پایین تر می باشد. در این شهر به سرعت احساس آرامش و راحتی می کنید زیرا اکثر مردم می توانند به زبان انگلیسی صحبت کنند.