مجله خبری سایرس

اقامت اروپا

کم هزینه ترین کشورهای اروپا برای مهاجرت و زندگی

آیا می خواهید به اروپا مهاجرت کنید و اقامت اروپا را اخذ نمایید ولی نمی دانید کجا؟ نمی توانید از پرداخت برخی از هزینه های زندگی شانه خالی کنید؟ می توانید راهی دیگر را انتخاب نمایید تا هزینه های کمتری پرداخت کنید. در این مقاله برخی از کم هزینه ترین کشورها و شهرها برای مهاجرت به اروپا را بررسی می کنیم.

یونان- آتن

اقامت اروپا

آتن یکی از قدیمی ترین و بهترین شهرهای اروپا است. هزینه های زندگی در آن در مقایسه با سال های گذشته، سیر نزولی داشته است. پس از اخذ اقامت و زندگی در این شهر می توانید از استانداردهای بالای زندگی لذت ببرید.

یونان- تسالونیکی

اقامت اروپا

دومین شهر بزرگ یونان تسالونیکی است که به علت جمعیت جوان، فستیوال های متعدد و ... شهرت دارد. این شهر برای افرادی که اقامت اروپا را اخذ نموده اند و به دنبال شور و هیجان می باشند بسیار مناسب است.

آلمان- برلین

اقامت اروپا

قیمت ها در برلین در حال افزایش است ولی هزینه ها در برلین به عنوان یکی از مهمترین پایتخت های اروپا؛ به شکل شگفت آوری مقرون به صرفه است. مردم این شهر بسیار خونگرم و مهربان هستند. کیفیت زندگی، فرهنگ، دسترسی آسان و ... از جمله مزایایی است که پس از اقامت در آلمان به دست می آورید.

فرانسه- تولوز

اقامت اروپا

فرانسه یکی از مقاصد محبوب برای اقامت و آغاز زندگی جدید در اروپا است. فرهنگ، جریان نسبتا آرام زندگی و استاندارهای بالا هر رده سنی را به خود جذب می کند. فرانسویان و مهاجران، تولوز را به عنوان جذاب ترین منطقه در اروپا برای زندگی می شناسند. تولوز چهارمین شهر بزرگ فرانسه و یکی از مراکز صنایع پیشرفته در اروپا است که مردمی با فرهنگ ها و ملیت های مختلف را در خود جای داده است. همچنین برخی از بهترین مدارس فرانسه و اروپا در این شهر هستند.

فرانسه- نیس

اقامت اروپا

نیس پنجمین شهر بزرگ فرانسه است. مردم با ملیت ها و فرهنگ های مختلف در آرامش در کنار یکدیگر زندگی می کنند. صنعت توریسم در این شهر از اهمیت بالایی برخوردار است و همین امر باعث شده تا فرصت های شغلی زیادی برای افرادی که در این منطقه اقامت دارند، مهیا باشد. این شهر به عنوان قطب فرهنگی مهمی در اروپا شناخته شده است.

 اسپانیا- بارسلون

 اقامت اروپا

با غذاهای خوشمزه و تاریخ غنی، بارسلون شهری  ایده آل برای تجربه یک زندگی اروپایی است. هزینه های زندگی در چند سال گذشته در بارسلون سیر نزولی داشته است. قیمتها در بارسلون در مقایسه با مادرید که پایتخت اسپانیا است بیست درصد ارزانتر است. افرادی که اقامت اسپانیا را اخذ نموده اند، به سواحل شنی، انرژی، شور و هیجان این شهر و آب و هوای آن علاقه بیشتری نشان می دهند. هزینه های پایین زندگی در مقایسه با حقوق دریافتی به علاوه جاذبه های این شهر، توریست ها و متخصصین بسیاری را برای اقامت به خود جذب می کند.

لهستان- ورشو

 اقامت اروپا

یکی از کم هزینه ترین کشورهای اروپا برای زندگی لهستان است. ورشو پایتخت لهستان، یکی از بهترین شهرها برای زندگی در اروپای شرقی است. با وجود فضای سبز بسیار، برگزاری کنسرتها، تئاترها و فعالیت های فرهنگی مختلف در سراسر سال، هزینه های زندگی در این شهر همچنان پایین می باشد. می توانید مواد غذایی را با قیمت مناسب از بازارهای محلی تهیه نمایید. ورشو مناسب افرادی است که علاقمند به فعالیت های فرهنگی- هنری می باشند.

اتریش- گراتز

اقامت اروپا

 

دومین شهر  بزرگ اتریش که به خاطر جمعیت نسبتا بزرگ دانشجویان و فرهنگ قهوه خود شهرت دارد، بهترین انتخاب برای افرادی است که اقامت اروپا را اخذ نموده اند و در جستجوی شهری مناسب در بخش آلمانی زبان اروپا با هزینه های مناسب می باشند.