مجله خبری سایرس

هزینه های زندگی در فرانسه

هزینه زندگی در فرانسه (قسمت دوم)

آیا به دنبال پایگاهی دوم برای زندگی و کار هستید؟ آیا قصد مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا را دارید؟ ما بهترین شرایط را برای شما فراهم می نماییم تا بتوانید اقامت اروپا را اخذ نمایید. برای آن دسته از عزیزانی که قصد مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا را دارند، اطلاعاتی در رابطه  با هزینه های زندگی در شهرهای مختلف می تواند مفید و کاربردی باشد. این بهترین فرصت است تا با مقایسه هزینه ها در شهرها و کشورهای مختلف شرایط خود را بسنجید و بهتر تصمیم بگیرید.

اشخاصی که اقامت فرانسه  را اخذ نموده اند و تمایل به ساختن یک زندگی جدید در فرانسه را دارند، با موقعیتی فراتر روبه رو خواهند شد و آن تجربه زندگی در فرهنگی غنی، امکانات بالا و تفریحات متنوع است.  تعداد بی شماری از مردم جهان رویای زندگی در فرانسه را در سر می پرورانند که البته برای این کار دلایل خوبی نیز دارند. فرانسه فریبنده و دلربا است و به سبک منحصر به فردی ترکیبی از دنیای قدیم و مدرنیته است. همه زیبایی ها یک جا در فرانسه جمع شده. 

 فرانسه یکی از مراکز فرهنگی مهم در اروپا و جهان به  شمار می رود که در طول سال فعالیت های گوناگونی در زمینه هنر، آموزش، تاریخ و آشپزی اتفاق می افتد که افراد بسیاری را از اروپا و سایر مناطق جهان به سمت خود می کشاند.  بسیاری از افرادی که تمایل به اخذ اقامت اروپا را دارند، فرانسه را به دلایل مختلفی از قبیل آمار جرم و جنایت پایین، جریان آرام زندگی، هزینه های زندگی نسبتا پایین در مقایسه با محل سکونت قبلی خود، امکانات بالا و ... انتخاب می نمایند. علاوه بر همه اینها سیستم آموزشی فرانسه یکی از بهترین ها در اروپا و جهان است.

موقعیت جغرافیایی شهرهای مختلف فرانسه که در جدول ذکر شده با فلش در عکس ذیل مشخص گردیده است. 

هزینه های زندگی در فرانسه

 مقایسه هزینه های مواد غذایی در شهرهای مختلف فرانسه به شرح ذیل می باشد.

هزینه های زندگی در فرانسه

مقایسه هزینه های مسکن و خدمات رفاهی در شهرهای فرانسه به شرح ذیل می باشد.

هزینه های زندگی در فرانسه

مقایسه هزینه های حمل و نقل در شهرهای فرانسه به شرح ذیل می باشد.

هزینه های زندگی در فرانسه