مجله خبری سایرس

بهترین دانشگاه های آشپزی اروپا

بهترین دانشگاه های آشپزی اروپا

آیا قصد مهاجرت به اروپا و اقامت اروپا را دارید؟ آیا می خواهید با مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا در بهترین مراکز آموزش عالی در اروپا تحصیل کنید؟ ایا می خواهید به عنوان دانشجوی آشپزی در بهترین دانشگاه ها و مدارس تحصیل کنید و رموز آشپزی اروپایی را فرابگیرید؟ ایا می دانید چندین دانشکده برتر آشپزی در فرانسه قرار دارد؟

امروزه آشپزی کردن نوعی هنر تلقی می شود و یک سرآشپز معروف همانند یک سلبریتی است. البته برای اینکه در دنیای پررقابت آشپزی بتوانید جایی برای خود باز کنید به دانش فراوان، به روز و توانایی های حرفه ای نیازمندید. دانشگاه های سراسر جهان دوره های آشپزی را ارائه می دهند و تاکید بسیاری بر ارتقاء دانش دانشجویان در زمینه علوم تغذیه دارند.

بنابراین تحصیل در دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد در این رشته آسان تر شده است و امکان تحصیل آکادمیک در این زمینه برای بسیاری از علاقمندان به این رشته فراهم گردیده است. جالب اینجاست که بدانید، چندین دانشگاه برتر جهان در زمینه آشپزی در فرانسه قرار دارد.

بهترین دانشگاه های آشپزی اروپا

هنر آشپزی فرانسوی از لحاظ تهیه و طراحی منحصر به فرد است. مطالعه سبک آشپزی فرانسوی در مدارس فرانسوی امکان آگاهی از رموز این سبک آشپزی را به شما می دهد. در صورتی که دوره های آشپزی را در فرانسه بگذرانید، علاوه بر دانش تغذیه و شیوه های مختلف طبخ غذا از تکنیک های چیدن میز غذا گرفته تا تهیه سس های مختلف و روشهای سرو غذا به متقاضیان آموزش داده می شود.

بهترین دانشگاه های آشپزی اروپا

علاوه بر آن دستورالعمل های متعددی را راجع به امنیت، بهداشت، اهمیت ترکیب رنگها، مزه و ترکیب مواد غذایی نیز به شما داده می شود. همچنین زیر نظر بهترین سرآشپزها که در برخی از لوکس ترین و معروف ترین رستوران های دنیا مشغول به کار هستند آموزش خواهید دید. در ذیل به برخی از دانشکده های معتبر آشپزی در فرانسه اشاره خواهیم کرد:

 

  • École de Cuisine Alain Ducasse
  • École Lenôtre
  • Groupe ESA - École Supérieure D'Agriculture D'Angers
  • ISA Lille - School of Life Sciences and Bioengineering
  •  Ferrieres School