مجله خبری سایرس

چرا برلین بهترین شهر در اروپا برای کار، زندگی و خرید ملک است

آیا می خواهید در زندگی خود تغییراتی ایجاد کنید؟ آیا به دنبال پایگاه دومی برای زندگی و کار هستید؟ مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. برای آن دسته ازعزیزانی که قصد مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا را دارند؛ آلمان می تواند یکی از بهترین مقاصد باشد

 

مردمی که در آلمان زندگی می کنند از بالاترین سطح زندگی بهره مند می شوند. بر اساس آمار ارائه شده در " کیفیت زندگی Mercer"  که در سال 2012 به چاپ رسیده و کیفیت زندگی را در 221 شهر در سراسر جهان مورد بررسی قرار داده است، 7 شهر در میان 30 شهر برتر از لحاظ کیفیت زندگی قرار گرفته اند.  از شاخص های مهم در کیفیت زندگی؛

دانشگاه های آلمان

در صورتی که قصد مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا را دارید، کسب اطلاعاتی راجع به دانشگاه های اروپا می تواند به شما کمک شایانی کند. از آنجایی که دانشگاه های المان در سطح جهانی رتبه بندی بسیار خوبی دارند، در این مقاله به برخی از برترین دانشگاه های آلمان به ویژه دانشگاه های هامبورگ اشاره ای خواهیم داشت.

فرهنگ آلمانی

با اخذ اقامت اروپا می توانید از خدمات درمانی عالی، امکان تحصیل در بهترین مدارس و دانشگاه ها، امکان اشتغال در شرکت های معتبر بین المللی، دسترسی به بازارهای بین المللی، سرعت زندگی آرام تر در مقایسه با سایر مناطق و ... بهره مند شوید. موارد فوق به همراه دلایل دیگر باعث شده تا مردم سراسر جهان علاقه بسیاری به مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا پیدا کنند. بر اساس آخرین آمار ارایه شده از اداره مهاجرت 4.7 میلیون نفر به یکی از کشورهای اتحادیه اروپا مهاجرت کرده اند. یکی از مسایلی که پس از مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا با آن مواجه خواهید شد؛ تفاوت در فرهنگها و عادات مردم است. در صورتی که تصمیم بگیرید در آلمان اقامت کنید؛ به زودی متوجه خواهید شد که نکاتی که از دیدگاه شما کوچک و بی اهمیت هستند و تا به حال به آن توجه زیادی نداشته اید، همانند وقت شناسی برای آنها بسیار مهم است. در صورتی که تازه اقامت آلمان را اخذ نموده اید و وارد آلمان شده اید، آگاهی از برخی عادات رفتاری آنها می تواند به برقراری ارتباطات بهتر کاری منجر شود.

شهرهای توریستی آلمان

آیا می خواهید در زندگی خود تغییراتی ایجاد کنید؟ آیا به دنبال پایگاه دومی برای زندگی و کار هستید؟ مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. برای آن دسته از عزیزانی که قصد مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا را دارند؛ آلمان می تواند یکی از بهترین مقاصد باشد. . در این مقاله به برخی از شهرهای توریستی آلمان اشاره ای خواهیم داشت

مصاحبه شغلی در آلمان

آیا می دانید پروسه اخذ اقامت اروپا در مقایسه با کانادا، آمریکا و استرالیا کوتاه تر است؟ با اخذ اقامت اروپا، امکان اشتغال در شرکتهای معتبر در عرصه بین المللی را دارید. با اخذ اقامت اروپا می توانید از حقوق شهروندی و کیفیت زندگی بالا برخوردار باشید. آلمان در فهرست کشورهایی است که پایین ترین نرخ بیکاری یعنی 5.8% در ماه مارچ 2017 را داشته است. بازار آلمان فرصت های شغلی بسیاری را در اختیار افراد واجد شرایط قرار می دهد. میانگین ساعت کاری در آلمان 38 ساعت با حداقل 18 روز تعطیلات در طول سال است. فرهنگ کسب و کار در آلمان به صورت سلسله مراتبی است. آلمانی ها برای انجام کارهای خود از قبل به دقت برنامه ریزی میکنند و بر آن اساس پیش می روند. جلسات بر اساس برنامه منظم و دستور جلسه ای که از قبل ارائه شده به صورت هدفمند و سر وقت برگزار می شود. زمان در آلمان یک مفهوم کاملا تعریف شده است، مردم وقت شناس هستند و اگر شما قصد دارید در یک محیط کاملا حرفه ای فعالیت کنید حتما باید وقت شناس باشید.

اگر قصد مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا را دارید؛ آگاهی از برخی نکات در هنگام مصاحبه می تواند برایتان مفید باشد. پس از اخذ اقامت آلمان؛ برای اشتغال در شرکت های معتبر آلمانی به چیزی فراتر از یک رزومه خوب نیازمندید و آن هم موفقیت در جلسات مصاحبه شغلی شما است.

بهترین شهرهای آلمان برای زندگی

آیا می خواهید در زندگی خود تغییراتی ایجاد کنید؟ آیا به دنبال پایگاه دومی برای زندگی و کار هستید؟ مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. برای آن دسته ازعزیزانی که قصد مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا را دارند؛ آلمان می تواند یکی از بهترین مقاصد باشد

مردمی که در آلمان زندگی می کنند از بالاترین سطح زندگی بهره مند می شوند. بر اساس آمار ارائه شده در " کیفیت زندگی Mercer"  که در سال 2012 به چاپ رسیده و کیفیت زندگی را در 221 شهر در سراسر جهان مورد بررسی قرار داده است، 7 شهر در میان 30 شهر برتر از لحاظ کیفیت زندگی قرار گرفته اند.  از شاخص های مهم در کیفیت زندگی؛ سیستم حمل و نقل، زیر ساخت ها و ... می باشد که از این حیث،  بسیاری از شهرهای آلمان از لحاظ زیر ساختی، ترافیک، حمل و نقل، بازدهی فرودگاهی و ... در رتبه های بالا قرار می گیرند. 

نکات کلیدی در مصاحبه شغلی در آلمان

آیا می دانید پروسه اخذ اقامت اروپا در مقایسه با کانادا، آمریکا و استرالیا کوتاه تر است؟ با اخذ اقامت اروپا امکان دسترسی به بازار اروپا و بازارهای جهانی و استفاده از تسهیلات آن را خواهید داشت. با اخذ اقامت اروپا، امکان اشتغال در شرکتهای معتبر در عرصه بین المللی را دارید. با اخذ اقامت اروپا می توانید از حقوق شهروندی و کیفیت زندگی بالا برخوردار باشید.

سطح بالای اشتغال و اشتغال زایی از جمله فاکتورهایی هستند که نشان دهنده اقتصاد قوی یک کشور می باشند. اروپا در مقایسه با سایر مناطق جهان فرصت های شغلی بسیاری برای ارائه دارد. با این حال نرخ اشتغال در کشورهای مختلف اروپا به شکل شگفت انگیزی با هم متفاوت است.

آلمان در فهرست کشورهایی است که پایین ترین نرخ بیکاری یعنی 5.8% در ماه مارچ 2017 را داشته است. بر اساس آمار ارائه شده، افرادی که اقامت اروپا را اخذ کرده اند؛ در ظرف کمتر از 2 ماه مشغول به کار شده اند. البته افرادی که تحصیلات دانشگاهی، تجربه کاری و تسلط کمی به زبان آلمانی دارند شانس بیشتری برای یافتن شغل مناسب دارند. بازار آلمان فرصت های شغلی بسیاری را در اختیار افراد واجد شرایط قرار می دهد.

اخذ اقامت آلمان می تواند یک ماجراجویی هیجان انگیز باشد. آلمان کشوری با تنوع بالا و فرصت های بی نهایت است. با وجود شهرهای زیبا با طبیعت خارق العاده؛ هرگز از اقامت در آلمان پشیمان نخواهید شد.

مزایای تحصیل در آلمان

آیا قصد مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا را دارید؟ آیا می خواهید اقامت اروپا را اخذ نمایید ولی نمی دانید کدام کشور؟ آیا می خواهید پس از اخذ اقامت اروپا فرزندانتان را در بهترین مدارس ثبت نام کنید ولی ازشرایط تحصیل در مدارس و دانشگاه های اروپایی اطلاعی ندلرید؟ آیا پس از اخذ اقامت اروپا با پیشنهادهای متفاوتی که هر کدام به نحوی جالب می باشند مواجه شده اید و نمی دانید کودکان خود را در کدام مدرسه ثبت نام کنید؟  ما فرصت آگاهی از مزایایی که با اخذ اقامت اروپا به دست می آورید را برایتان فراهم می آوریم. از آنجایی که سوالات بسیاری در این زمینه در ذهن شما عزیزان ایجاد می شود، در این مقاله بر آن شدیم تا از مزایای تحصیل در المان صحبت کنیم.