مجله خبری سایرس

سفر به اسپانیا

سفر به اسپانیا

آیا می خواهید در زندگی خود تغییراتی ایجاد کنید؟ آیا به دنبال پایگاه دومی برای زندگی و کار هستید؟ آیا در طی سال چندین بار به اروپا سفر می کنید؟ مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

اسپانیا یکی از بهترین مقاصد توریستی به حساب می آیند. سفر و توریسم از فعالیت های مهم اقتصادی در اسپانیا به شمار می روند. در سال 2017 در صنعت توریسم، اسپانیا رشد 12% داشته است و هر ساله در طی این 4 سال اخیر در زمینه جذب توریست، رکورد خود را شکسته است.

امکان انجام فعالیت های گوناگون، بازدید از شهرهای مختلف و وجود چشم اندازهای زیبا، اسپانیا را به مقصدی قابل توجه تبدیل کرده است. آنچه اسپانیا را متفاوت می سازد، چشم اندازهای خارق العاده آنجا است که بعضی از آنها شهرت جهانی دارند ولی برخی دیگر نیز کمتر شناخته شده اند. مناطقی که100% ارزش دیدن را دارند. در ذیل به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

تولدو

سفر به اسپانیا

بر اساس نوشته های قدیمی اسپانیا، تا زمانی که تولدو را ندیده باشید انگار که به اسپانیا سفر نکرده اید. یکی از بهترین روشها برای بازدید شهرتماشای آن از ارتفاعات است. تماشای شهر از قلعه قرون وسطایی میرادو و برج دفاعی قدیمی بسیار جالب و دیدنی است.

روندا

روندا در قلب سرانیا در 100 کیلومتری مالاگا برفراز دره ساخته شده و یکی از زیباترین مناطق توریستی اسپانیا بشمار می رود. از El Tajo Gorge، هتل پارادور و پل پونته دوو که حدود 43 سال قدمت دارد می توان بهترین مناظر شهر را مشاهده کرد. بهار بهترین زمان سفر به این منطقه می باشد و عطر و بوی شکوفه های بهاری فضا را پر می کند.

کوه های Picos de Europa

سفر به اسپانیا

این منطقه در ابتدای قرن بیستم پارک ملی بوده است. چشم اندازهای خارق العاده، مناظر هیجان انگیز و تاریخچه جالب این منطقه باعث می شود تا هر شخصی علاقمند قدم زدن در این منطقه باشد.

گرانادا

سفر به اسپانیا

 بدون شک بهترین چشم انداز گرانادا را می توانید از نیکولاس مشاهده نمایید. کاخ الحمرا و کوه های سیرانوادا از دیگر جاذبه های توریستی این شهر هستند. بهترین زمان بازدید از این منطقه غروب خورشید است.