مجله خبری سایرس

زندگی به سبک اسپانیایی

زندگی به سبک اسپانیایی

نوعی دیگر از زندگی را می توانید در کشوری که رتبه دوم " امید به زندگی"  را در سال 2017 به خود اختصاص داده تجربه کنید و از تک تک دقایق آن لذت ببرید. اسپانیا به خاطر زندگی شبانه اش شهرت دارد. می توانید شب خود را با صرف غذا در رستوران آغاز کنید و با رفتن به تئاتر یا کنسرت به اتمام برسانید و یا حتی تا صبح در خیابان با آرامش و خیال راحت در این کشور بسیار امن قدم بزنید.

اسپانیا کشوری ایده آل برای زندگی برای همه سنین به خصوص نوجوانان و جوانان است. این کشور مقصدی مناسب برای بازنشستگی و تفریح خانواده ها است. اگر یک بار به اسپانیا سفر کنید، عاشق آن خواهید شد.

مردم اسپانیا رفتاری غیر رسمی و دوستانه دارند بنابراین می توانید به راحتی با آنها ارتباط برقرار کنید و دوستان خوبی بیابید. سرعت زندگی در این کشور در مقایسه با سایر کشورها پایین تر است و مردم با ارامش بیشتری فعالیت های روانه خود را انجام می دهند.

یکی  از سرگرمی های مورد علاقه نوجوانان اسپانیایی، وقت گذرانی با دوستان در مرکز شهر است. به هر کجا که نگاه کنید نوجوانان اسپانیایی را در حال خندیدن و صحبت کردن با یکدیگر خواهید دید. آنها همیشه مشغول انجام فعالیت های مورد علاقه شان هستند و به خوبی می دانند که چگونه از زندگی لذت ببرند.

  فعالیت های ورزشی

گزینه های بسیاری برای جوانان علاقمند به ورزش در اسپانیا وجود دارد. در تابستان می توانند انواع مختلف ورزشهای آبی مانند قایق سواری، موج سواری، شنا و ... را انجام دهند؛ در اصل شرکت های بسیاری در اسپانیا وجود دارند که امکان انجام فعالیت های ورزشی پرهیجان را برای علاقمندان فراهم می نمایند. . با وجود 30.000 کیلومتر خط ساحلی اسپانیایی ها می توانند در سواحل زیبا و منحصر به فرد اسپانیا لحظات خوشی را سپری نمایند. در زمستان نیز می توانند از اسکی کردن در پیست هایی که برای کلیه سطوح طراحی شده (از سطح مقدماتی گرفته تا پیشرفته) لذت ببرند.

اگر به ورزش کردن علاقه ندارید می توانید به تماشای رویدادهای هیجان انگیزی که در طول سال برگزار می شود به عنوان مثال مسابقات فرمول 1، تنیس، فوتبال و ... بروید و روزی به یادماندنی برای خود بسازید.

پارک های تفریحی موضوعی و آبی

در اسپانیا نیز همانند فرانسه پارک های موضوعی بسیاری وجود دارد.  این پارک ها توجه علاقمندان را از سراسر اسپانیا و اروپا  به خود جلب می کند که از آن میان می توان به Warner Brothers و Port Adventure  اشاره کرد.

همچنین در طول تابستان می توانید اوقات خوشی را در پارک های آبی در سراسر اسپانیا بگذرانید که از معروف ترین آنها می توان به Aquopolis اشاره کرد.

گشت و گذار شهری

گشت و گذار با دوستان از فعالیت های محبوب اسپانیایی ها است زیرا بهترین راه برای لذت بردن از محیط و فضای شهری است. برگزاری کنسرت ها، فستیوال ها، جشن ها، بازارها و آتش بازی ها در طول سال از سنت های قدیمی آنها است.

اسپانیایی ها به خاطر علاقه زیاد خود به گشت و گذار شهرت دارند. همچنین آنها زمان زیادی را با دوستان خود در کافه ها و رستوران ها سپری می کنند.

 فعالیت های دیگر

همچنین اسپانیایی ها می توانند در بسیاری از فعالیت ها که برایشان برنامه ریزی شده شرکت کنند به عنوان مثال می توانند در فعالیت های فرهنگی مانند دوره های هنرهای دستی، نقاشی و .. که همگی رایگان هستند شرکت نمایند. این دوره ها با هدف آموزش روش های صحیح زندگی به نوجوانان و جوانان برنامه ریزی شده است.