بیشتر بدانیـد

کشور انگلیس

پایتخت : لندن / زبان رسمی : انگلیسی / امید طول عمر : مردان ۷۷ سال – زنان ۸۱ سال / پول رایج : پوند
کشور انگلستان با مساحت ۱۳۰٬۳۹۵ کیلومتر مربع، مهم‌ترین و عمده‌ترین جزء تشکیل‌دهندهٔ کشور بریتانیا است از شمال با اسکاتلند و از غرب با ولز هم‌مرز است. مرزهای آبی این کشور در شمال غرب دریای ایرلند، در جنوب غرب دریای سلتی و در شرق دریای شمال هستند، و در جنوب نیز کانال مانش آن را از اروپای قاره‌ای و کشور فرانسه جدا می‌کند. انگلستان دارای بیش از یکصد جزیره کوچک و بزرگ است که از جمله آن‌ها می‌توان به جزیره وایت و جزیره من اشاره کرد. پرآب‌ترین رود انگستان، رود تیمز است که از میان شهر لندن، پایتخت انگلستان، می‌گذرد و به دریای شمال می‌ریزد.
آب و هوا: آب و هوای بریتانیا معمولا ملایم و معتدل است. آب و هوای غرب کشور مرطوب و ملایم تر از شرق کشور است، در حالیکه شمال غربی مرطوبترین ناحیه کشور است. جنوب شرقی کشور بهترین و گرمترین آب و هوا را دارد، هر چند حتی در این قسمت نیز ممکن است زمستانها طولانی، سرد و پربارش باشند. متوسط درجه حرارت در ژانویه 4 درجه سانتیگراد و در ژوئیه 18 درجه سانتیگراد است، گر چه ممکن است در تابستان درجه حرارت در جنوب شرقی به حدود 26 درجه سانتیگراد برسد.
جمعیت 54.3 میلیون نفر
مساحت 243610 متر مربع
گردشگر 35میلیون سالانه
دارای 250 دانشـگاه
بیشتر بدانیـد
اقتصاد انگلیس

اقتصاد بریتانیا، پنجمین اقتصاد دنیا است. این کشور با رشد اقتصادی فزاینده و سطح بیکاری نسبتا ناچیز به استقبال قرن بیست و یکم رفت. سیر سریع صنعتی شدن انگلستان طی قرن 19 میلادی، باعث شد که این کشور به یکی از قدرتمندترین قطب های صنعتی جهان تبدیل شود. صنایع اصلی انگلیس عبارتند از: خدمات اقتصادی و بانکداری، توریسم، حراج آثار هنری، صنایع تکنولوژیک و پیشرفته، لوازم حمل و نقل، صنایع غذایی، محصولات شیمیایی و انواع آلیاژهای فلزات. از جمله کالاهای اصلی صادراتی این کشور می توان به نفت، مواد شیمیایی، ماشین‌های صنعتی و تولیدی و لوازم خودرو اشاره کرد.

سبک زندگی در انگلیس

انگلستان جزو چند کشور برتر دنیا از لحاظ زندگی، کیفیت تحصیل، سرمایه گذاری و اقامت شناخته شده است. شهرت انگلستان به تاریخ و فرهنگ غنی آن است. مردم انگلیس به جزئیات توجه زیادی می کنند، بسیار خوش قول هستند و به آنچه که وعده می دهند عمل می کنند. آنها تا حدی سنتی و پایبند به اداب و رسوم خود هستند. به ورزش اهمیت زیادی می دهند و حتما در اوقات فراغت خود ورزش می کنند. فوتبال و کریکت از ورزش های پرطرفدار در این کشور می باشد همچنین از تفریحات لوکس لذت می برند.

مسکن

قیمت مسکن : قیمت ملک در بریتانیا با توجه به منطقه ای که ملک در آن واقع شده، متنوع است. گرچه قیمت متوسط یک خانه‌ سه خوابه حدود 58000 پوند است . لندن و جنوب شرقی کشور، گران ترین مناطق هستند و در سالهای اخیر قیمت ها به طور دائم سیر صعودی داشته اند.

هزینه ها : هزینه های جانبی خرید ملک در بریتانیا جزو ارزان ترینها درجهان است و به حدود 3 تا 5 درصد قیمت خرید ملک میرسد و هزینه های قانونی ، هزینه های دفتر ثبت املاک و مالیات تمبر ( بر حسب خرید از 1 تا 5/3 درصد ) را دربر میگیرد.

وام محلی برای خرید مسکن : دربرینانیا می توان به راحتی وام مسکن گرفت و به خاطر مهلت بازپرداخت طولانی که معمولا 25 تا 30 ساله است ، اقساط نسبتا کم است . در این کشورمی توانید تا 95% قیمت خود خرید ملک را وام بگیرید. خبر خوب آن که افرادی که برای اولین بار قصد خرید ملک دارند و کسانی که وام خود را به شرکت دیگری انتقال می دهند ، میتوانند از تخفیف ویژه ای بهره مند گردند به طوری که نرخ بهره تخصیصی تا چند سال ، به میزان دو درصد کمتر از استاندارد خواهد بود . دسترسی به وام مسکن و طولانی بودن مهلت بازپرداخت آنها بدین معنی است که معمولا خرید خانه ارزان تر از اجاره آن تمام می شود.

محدودیت مالکیت خارجی : وجود ندارد.

استانداردهای ساختمانی : عموما فوق العاده هستند .

مالیات املاک : در بریتانیا به جای پرداخت مالیات املاک، مردم مالیات شورای شهر می پردازند که بر حسب ارزش ملک، تعدا د فرزندانی که در آن ساکن هستند و منطقه ای که ملک در آن واقع شده است ، محاسبه می شود . نرخ سالانه از 400 پوند در نواحی روستایی تا 900 پوند در شهرهای بزرگ متفاوت است . این مالیات رامی توان به صورت اقساط پرداخت کرد.

اجاره : میانگین اجاره بهای ماهانه درجنوب شرقی ( بجز لندن ) ، برای یک آپارتمان یک خوابه 350 تا 500 پوند و برای یک خانه مستقل سه خوابه ، 500 تا 1200 پوند است . در لندن اجاره بها بیشتر و در شمال انگلستان و اسکاتلند ، بسیارکمترا ست .

اشتغال

مجوز کار: در بریتانیا چندین گروه نیاز به مجوز کار ندارند ، از جمله : اتباع کشورهای اتحادیه اروپا ، اتباع کشورهای مشترک المنافع بریتانیا که یکی از والدینشان متولد بریتانیا باشد و یا افرا د17 تا 27 ساله که برای یافتن شغلی در ایام تعطیلات ( حداکثر برای مدت دو سال ) به این کشور می آیند .

شرایط کار : معمولا شرایط کاری در بریتانیا خوب است و کارکنان در این کشور نسبت به سایر کشورهای اتحادیه اروپا ، طولانی ترین میانگین ساعت کاری را دارند(40 ساعت درهفته ) . اکثرکارکنان چهار هفته تعطیلات سالانه دارند و می توان انتظار نوعی پاداش یا کارمزد مازاد بر حقوق ر ا داشت . برای اکثر کارها ، داشتن دانشی کاربردی از انگلیسی ضروری است و در شهرهای بزرگ ، خصوصا لند ن ، فرصت های شغلی کوتاه مدت فراوانی وجود دارند.

رژیم غذایی

فرهنگ های مختلفی در مورد خورد و خوراک در بریتانیا وجود دارد. ماهی و سیب زمینی سرخ کرده بریتانیا در گذشته مشهور بوده است ولی امروزه با توجه به تاثیر زندگی مدرن، سبک های متنوع آشپزی در این منطقه وجود دارد. انگلستان وارد دوره جدیدی از آشپزی شده است و طبخ غذاهای تازه و سالم در اولویت مردم قرار گرفته است. با توجه به موقعیت جغرافیایی این کشور، اکثرا غذاهای دریایی با سبزیجات تازه طبخ می شوند. صبحانه سنتی انگلیسی که شامل ژامبون و تخم مرغ است، هنوز طرفداران بسیاری دارد، اما اکثر مردم دوست دارند صبحانه سبک تری شامل غلات و نان تست میل نمایند. نهار معمولا وعده سبکی شامل ساندویچ و ... است. شام معمولا ساعت 6 بعداز ظهر سرو می شود. طبق تحقیقات انجام شده اکثر مردم برای شام خورشت کاری، پاستا، برنج و سبزیجات صرف می کنند.

توریسم در انگلیس

با درآمد 1.6 بیلیون پوندی در سال، استخدام بیش از 2 میلیون نیروی انسانی، حمایت از هزاران کسب و کار، صنعت توریسم انگلستان زنده و فعال است. آمار نشان می دهد که توریست هایی که به این کشور سفر می کنند، تجربه ای منحصر به فرد را کسب کرده اند. 86% از مقاصدی که بازدید کرده اند رضایت کامل داشته اند. 5000- 6000 جاذبه توریستی سلیقه های متفاوتی را به خود جذب می کند. همچنین فرهنگ غنی و فستیوالهی این کشور توجه بسیاری را به خود جلب می کند.در سال 2015 حدود 37 میلیون نفر به انگلستان سفر کردند که تنها حدود 30 میلیون نفر از آنها از لندن، پایتخت این کشور بازدید کردند.

آموزش در انگلستان

در انگلستان حدود 90% از دانش آموزان در مدارس عمومی (دولتی) تحصیل میکنند. دروس پایه شامل طراحی و تکنولوژی , اطلاعات و تکنولوژی ارتباطات , تاریخ , جغرافیا , زبانهای مدرن خارجی , موسیقی , هنر و طراحی و ورزش است. سیستم آموزشی در انگلستان به چهار بخش مختلف تقسیم شده است.

 • آموزش ابتدایی
 • آموزش متوسطه
 • آموزش تکمیلی
 • تحصیلات عالی

تحصیل در انگلستان از سن 5 سالگی شروع و تا 16 سالگی ادامه دارد . سیستم آموزشی در انگلستان به چهار مرحله به صورت زیر تقسیم شده است :

 • Key Stage 1 - 5 to 7 years oldدرسه ابتدائی
 • Key Stage 2 - 7 to 11 years oldمدرسه ابتدائی
 • Key Stage 3 - 11 to 14 years oldدبیرستان
 • Key Stage 4 - 14 to 16 years oldدبیرستان

دانش آموزان در پایان هر دوره ارزیابی می شوند. مهمترین ارزیابی در سن 16 سالگی انجام میشود. زمانی که دانش آموز دوره دیپلم را گذراند میتوانند برای ادامه تحصیل و سپس تحصیلات بالاتر اقدام نمایند و یا اینکه بعد از اتمام دبیرستان مستقیما جذب بازار کار شوند.

مدارس

در مدارس دولتی تحصیل برای دانش آموزان رایگان است. اما در مدارس شبانه روزی در انگلستان که خصوصی هستند که هزینه های مدارس خصوصی توسط والدین دانش آموزان پرداخت میشود. از آنجایی که این دانش آموزان در مدرسه زندگی میکنند و به صورت شبانه روزی آنجا هستند می توانند از امکانات فوق برنامه مختلفی مانند موسیقی ، ورزش از جمله فوتبال – تنیس و حتی اسب سواری و صخره نوردی و شنا بهره مند شوند. تمامی مدارس خصوصی دارای بخش ویژه زبان انگلیسی هستند که در ترم اول با توجه به در نظر گرفتن سطح آگاهی آنها، به دانش آموزان خارجی آموزشهای لازم را می دهند.

آموزش ابتدائی :

آموزش ابتدائی در انگلستان از سن 5 سالگی شروع میشود و تا سن اا سالگی ادامه دارد که شامل Key Stage 1 و Key Stage 2 است.

آموزش متوسطه :

از سن 11 تا 16 سالگی دانش آموزان به دبیرستان رفته و دوره 3 و 4 را سپری می کنند که در حقیقت خود را برای رفتن به مرحله GCSE's آماده میکنند مدرسه ابتدائی و متوسطه برای دانش آموزان در انگلستان اجباری است. معمولا آموزش متوسطه در انگلستان از سن11 سالگی شروع میشود. در بعضی قسمتهای انگلستان از سن 12 یا 13 سالگی شروع میشود. دانش آموزان خارجی که برای تحصیل در سطح متوسطه به انگلستان میایند میتوانند در سن 11 سالگی در این سطح شرکت کنند. از سن 11 تا 14 سالگی دانش آموزان در کلاس های موسیقی، ریاضی، علوم، انگلیسی و... شرکت کرده و زمانی که به سن 14 سالگی رسیدند وارد اولین سال دوره GCSE می شوند. در GCSE معمولا دانش آموزان از بین ده ها رشته مختلف متناسب با علاقه و گرایش خود موضوع خاصی را از قبیل دروس تجربه،علوم پایه ،ریاضی انتخاب میکنند و دانش آموز معمولا ۴ درس را انتخاب میکنند و امتحانات این درس ها را میدهند.

سیستم آموزشی پیش دانشگاهی

وقتی دانش آموزان در انگلستان به سن 16 سالگی رسیدند و دوره GCSE's را با موفقیت پشت سر گذارندند میتوانند راه های زیر را انتخاب کنند . اگر دانش آموزان تصمیم به ادامه تحصیل داشتند میتوانند جهت شرکت در دوره های دانشگاهی و یا دوره های فنی حرفه ایی اقدام نمایند .

 • کار کنند
 • تحصیلات خود را در مقاطع بالاتر ادامه دهند
 • جهت شرکت در دوره های فنی حرفه ای اقدام کنند.

آموزش تکمیلی :

زمانی که دانش آموز دوره متوسطه را به پایان رسانید میتوانند برای تحصیلات تکمیلی برای دوره A-Levels – GNVQ's , BTEC's یا دوره های مشابه اقدام کنند.

 • A-Levels = Advanced Levels
 • GNVQ's = General National Vocational Qualification
 • BTEC's = Business and Technology Education Council

در انگلستان دانش آموزانی که فصد ادامه تحصیل در دانشگاه را دارند ملزم به گذراندن دوره تکمیلی بعد از دبیرستان هستند.

مقطع کارشناسی

بر خلاف دوره لیسانس که در بسیاری از کشورها 4 سال و یا حتی بیشتر به طول می انجامد، دوره لیسانس در کشور انگلستان سه ساله است این نکته که فرد متقاضی بعد از گذراندن دوره سه ساله لیسانس می تواند برای دوره یک ساله فوق لیسانس انگلستان اقدام کند و پذیرش بگیرد، یکی از دلایل مهم انتخاب این کشور برای تحصیل محسوب می شود. علاوه بر آن دانشجویان می توانند 10 ساعت در هفته کار کنند.و تا حدی هزینه های خود را پوشش دهند.

مقطع کارشناسی ارشد

کشور انگلستان می تواند یکی از بهترین انتخاب های هر فرد برای تحصیل در خارج از کشور باشد چرا که طول مدت این دوره 1 سال است و با توجه به اینکه آموزش در کشور انگلستان در سطح بسیار بالایی صورت می پذیرد، افراد پس از گذراندن مقطع فوق لیسانس از کشور انگلستان به سطحی از توانایی و تجربه دست می یابند که قادر خواهند بود آینده ای روشن را برای خود و خانواده خود فراهم کنند علاوه بر آن دانشجویان اجازه دارند 20 ساعت در هفته کار کنند.

مقطع دکترا

بر خلاف بسیاری از کشورها که دانشجویان مقطع دکتری دوره 4-5 ساله را طی می کنند، طول دوره دکترا 2.5-3 سال است. افرادی که در مقطع فوق لیسانس فارغ التحصیل شده باشند می توانند برای پذیرش در این دوره اقدام کنند. علاقه مندان به تحصیل در این دوره می توانند با هفته ای 30 ساعت کار، هزینه های خود را به حداقل برسانند. بردن همسر و فرزندان زیر 18 سال در دوره دکترا میسر است و فرزندان می توانند به راحتی از سیستم آموزشی پیشرفته انگلستان استفاده کرده و به تحصیل بپردازند.

بیمه در انگلیس

امروزه صنعت بیمه انگلستان به عنوان بزرگ ترین صنعت بیمه اروپا و سومین صنعت بیمه جهان شناخته می شود و به یکی از شریان های حیاتی اقتصاد مدرن انگستان تبدیل شده است. دو نوع بیمه در این ساختار وجود دارد. بیمه عمومی و بیمه بلند مدت. "سرویس سلامت ملی"، بزرگترین تـأمین کننده خدمات بهداشتی- درمانی کشور انگلستان و گسترده‌ترین سیستم درمانی یکپارچه در سراسر جهان است. اکثر خدمات آن به صورت رایگان به بیماران ارائه می شود و به همین جهت بیش از ۱۰۰ میلیارد پوند از بودجه سالانه به آن اختصاص داده می‌شود.

این بیمه خدماتی از قبیل: رسيدگي به بيماران سرپايي و بستري با مراقبت تخصصي بيمارستاني، دارو براي بيماران سرپايي و بستري شده، خدمات دندان پزشکي، مراقبت هاي بهداشت رواني، آموزش و توانبخشي به معلولين را ارائه می دهد. بيمه هاي سلامت خصوصي: ترکيبي از خدمات بيمه هاي انتفاعي و غيرانتفاعي را ارائه مي دهد و امکان استفاده از خدمات تخصصي باکيفيت و با استانداردهاي بالاتر را در اختیار بیماران قرار می دهد.

حمل و نقل در انگلیس

حدود 140 فرودگاه درسرتاسر بریتانیا وجود دارند که به شبکه گسترد ه ای از پروازهای داخلی و خارجی سرویس می دهند. فرودگاههای Heathrow و Gatwick درلندن از شلوغ ترین فرودگاههای جهان به شمار می روند. بلیط رفت و برگشت به بریتانیا ارزان ترین بلیط در اروپاست. امکان رفت و آمد با فری برای مسافران واتومبیلها در تمام طول سال ، هم بین جزایر بریتانیا و هم به بنادر اروپایی وجود دارد.

یکی از نشانه هایی که لندن را با آن می شناسند؛ اتوبوس‌های انگلیسی قرمز رنگ دو طبقه‌اش است. اما این روزها لندن یکی از بهترین سیستم‌های حمل و نقل زیرزمینی را دارد. مهم‌ترین وسیله برای حمل و نقل در لندن مترو لندن است که از ۱۲ خط اصلی تشکیل شده و با حدود 40 سال عمر قدیمی‌ترین مترو جهان حساب می‌شود. سیستم حمل و نقل عمومی شهر، فقط به مترو محدود نمی شود. وسایل نقلیه عمومی دیگری، مثل اتوبوس، تراموا، ترن، قایق‌ها و کشتی‌های مسافری هم مسافران را در این شهر جا‌به‌جا می‌کنند. سیستم حمل و نقل عمومی لندن یک سیستم بزرگ و پیچیده است که تمام شهر و اطراف آن را پوشش می‌دهد. این سیستم یکی از بهترین نمونه‌های موجود در دنیاست. اتوبوس های محلی در همه شهرها و شهرکها خدماتی را به شهروندان ارائه می کنند. مسافرت با بلیت های هفتگی یا ماهانه ارزان ترین و مناسب ترین روش برای سفرهای محلی است. شاید تنها نکته منفی آن، این باشد که سیستم حمل و نقل عمومی بیست و جهار ساعته به حومه شهر سرویس نمی دهد و اگر بخواهید به خارج از شهر بروید و بازگشتتان به آخر شب بیفتد، مجبور هستید با ماشین به لندن برگردید.

لندن

لندن پایتخت انگلستان ، در فهرست بهترین شهرهای دانشجویی انگلستان و دنیا قرار دارد. نزدیک به 18 دانشگاه برتر انگستان که در لیست جهانی رتبه بندی دانشگاه ها، در QS هستند در لندن قرار دارند. با جمعیت 10 میلیون نفری ، این کلان شهر عظیم مرکز اقتصادی، فرهنگی و سیاسی انگلستان است. لندن شهری با سرعت بالای زندگی، مدرن و پر هیاهو است. با وجود این که لندن شهری نسبتا گران برای زندگی است ولی در مقابل ، فرصت های شغلی بین المللی، فرهنگ چند ملیتی، مرکزیت بسیاری از اصناف و دانشگاه هایی با سطح کیفی بالا از چیزهای است که می تواند ارمغان یک سرمایه گذاری خوب برای شما باشد.

لندن با داشتن بهترین کتابخانه ها، موزه ها، گالری های هنری، رستوران ها و تئاترها آنقدر جاذبه های فراوانی برای اکتشاف در خود جای داده که اگر شما تا انتهای اخذ دکترا هم ساکن این شهر باشید زمان کافی برای دیدن تمام آنها را نخواهید یافت. اگر در دنیا فقط چند مکان وجود داشته باشد که بتواند به طور قطع شما را از نظر آکادمیک، حرفه ای و زندگی به اغنا برساند، قطعا لندن یکی از آن شهر هاست. از جمله دانشگاه های لندن میتوانیم به :

 • امپریال کالج لندن- در رتبه جهانی 8
 • کالج دانشگاهی لندن - در رتبه جهانی 4
 • کینگز کالج لندن- در رتبه جهانی16
 • و دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی لندن – در رتبه جهانی 71 اشاره کنیم.

منچستر

آنچه که منچستر را در 30 سال گذشته معروف کرده، موسیقی و تیم فوتبال این شهر است. همچنین معماری این شهر در نوع خود منحصر به فرد است. در خیابان های منچستر بناهایی از سبک گوتیک و ویکتوریایی گرفته تا آسمان خراش های مدرن وجود دارند. منچستر به عنوان یکی دیگر از شهرهای دانشجویی انگلستان دارای تعداد زیادی پردیس دانشگاهی می باشد که خود باعث شده که این شهر به یکی از مقاصد دانشجویان بین المللی تبدیل شود. خوابگاه ها و آپارتمان های دانشجویی فراوانی برای اسکان دانشجویان در شهر وجود دارد. در میان دانشگاه های این شهر میتوانیم به دانشگاه منچستر با رتبه جهانی 30 اشاره کنیم. این دانشگاه صاحب مدرسه کسب و کار معروف منچستر – Manchester Business School نیز میباشد ، که در جایگاه خوبی در میان مدارس کسب و کار انگلستان قرار دارد.

بیرمنگام

بیرمنگام دومین شهر بزرگ انگلستان است که امروزه بعنوان مرکز تجاری پررونق و بزرگترین مرکز خرید خارج از لندن شناخته میشود. بیرمنگام دارای محیطی با تنوع فرهنگی بالا در انگلستان است. در کنار هم قرار گرفتن 6 دانشگاه در بیرمنگام این شهر را به بزرگترین مراکز پژوهش های آکادمیک و آموزش عالی و همچنین یکی از برترین شهرهای دانشجویی انگلستان تبدیل کرده است. از برنامه اصلی این شهر، این است که طی 20 سال آینده به یکی از 20 شهر ایده آل برای زندگی در جهان مبدل شود. شما همیشه میتوانید از هنر فزآینده و رو به رشد ، موسیقی ، نمایش های ادبی و ارکستر سمفونی با شکوه بیرمنگام لذت ببرید. معتبرترین دانشگاه های بیرمنگام عبارتند از:

 • دانشگاه بیرمنگام- در رتبه جهانی 64
 • دانشگاه استون و دانشگاه اوپن

آکسفورد و کمبریج

این دو دانشگاه مدت ها است که درعرصه‌های مختلف در حال رقابت با یکدیگر بوده‌اند و در سال ۲۰۱۳ دانشگاه کمبریج توانست از دانشگاه آکسفورد پیشی بگیرد. آکسفورد و کمبریج با قدمت قرون وسطایی خود ، در کنار رودخانه و در قسمت جنوبی انگلستان با فاصله نسبتا نزدیک به لندن واقع شده اند. محیط آرام و بی سر و صدا به دور از دنیای پرجنب و جوش امروزی توجه هر شخص را به خود جلب میکند. فضای حاکم بر این دو شهر کاملا تحت تاثیر دانشگاه های آن ها می باشد.

آکسفورد و کمبریج هر دو از بنام ترین و معتبرترین دانشگاههای جهان میباشند. از افتخار‌های علمی دانشگاه آکسفورد می‌توان به تربیت ۲۶ نخست وزیر، ۵۰ نفر برنده جایزه نوبل، ۱۲۰ برنده مدال المپیک و بسیاری دیگر اشاره کرد. دانشگاه کمبریج که در حال حاضر در رتبه 2 جهان و دانشگاه آکسفورد در رتبه پنجم این لیست قرار گرفته اند. نا گفته نماند که این دو دانشگاه در طی فعالیتشان تا به امروز مفاخر و دانشمندان بی نظیری به جامعه بشری تحویل داده اند که برای لیست کردن آنها قطعاٌ طوماری بی پایان خواهیم داشت.

پرستون

شهر پرستون، در شمال غرب انگلستان و دارای سابقه افتخار در صنعت نساجی و مهندسی بعد از دانشگاه مرکزی لنکشایر می باشد. دانشگاه های این شهر جزو دانشگاه هایی است که سریع ترین رشد را در انگلستان در سال های اخیر را داشته است. زمین های کشاورزی یورکشایر و منطقه دریاچه زیبا ، هر دو از مکان های محبوب برای پیاده روی در این شهر هستند.

محبوب ترین مقاصد توریستی

انگلستان دارای تاریخی غنی با داستان های متفاوتی است.
انگلیس مملو از گالری‌های هنری، موزه‌ها، بناهای تاریخی و یادبود، مناظر بدیع طبیعی و بسیاری موارد دیگر است که همگی در جذب گردشگر موثر خواهند بود.
چشم لندن
بیشتر بدانیـد
ساحل ژوراسیک
بیشتر بدانیـد
استون هنج
بیشتر بدانیـد
موزه بریتانیا
بیشتر بدانیـد
کاخ باکینگهام
بیشتر بدانیـد
لیورپول
بیشتر بدانیـد
منچستر
بیشتر بدانیـد
پل لندن
بیشتر بدانیـد
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6

اخبار کشور انگلیس

آخرین رویدادها و اخبار پیرامون اقامت و توسعه کسب و کار در کشور انگلیس

امکان ندارد که به اروپا سفر کنید و از تاریخ غنی، آثار هنری، آشپزی متنوع و مناظر زیبای آن متحیر نشوید. علاوه بر همه

...

به دلیل وجود شبکه ای جامع و منظم؛ سفر با اتوبوس بهترین، راحت ترین و مقرون به صرفه ترین

...

امروزه آلمان - یکی از مهمترین قطب های اقتصادی جهان، به کشور محبوب علاقمندان اخذ اقامت اروپا تبدیل شده است.دلایل

...

نوعی دیگر از زندگی را می توانید در کشوری که رتبه دوم " امید به زندگی"  را در سال 2017 به خود اختصاص داده تجربه کنید

...
بیشتر بخوانیـد ...

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه موسسه حقوقی سایروس از پیشنهادات شگفت انگیز ما بهره مند شوید.
بیشتر بدانیـد