ارتباط‌با‌ما

چطور می توانیم کمکتان کنیم؟

رسالت موسسه حقوقی بین المللی سایرس ضمن ارائه اطلاعاتی صحیح و کامل، همراهی شما در یک انتخاب آگاهانه برای ایجاد جایگاه دوم زندگی در اروپاست. در صورتی که شما عزیزان هرگونه سوالی در این خصوص دارید می توانید روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۸ و روز های پنج شنبه از ساعت ۹ تا ۱۴ با تلفن های مجموعه تماس بگیرید.

در صورتی مایل به جلسه مشاوره حضوری هستید، عدد ۲ را به ۵۰۰۰۲۳۰۰ ارسال کنید یا فرم درخواست مشاوره را در سایت تکمیل نمایید تا در سایرس به صرف یک فنجان قهوه مهمان ما باشید.

آدرس: تهران، خیابان نلسون ماندلا(جردن)، بالاتر از اسفندیار، ابتدای خیابان تندیس، پلاک ١۴٩، مجتمع اداری پارمیس، طبقه ۵

تلفن های تماس:

۰۲۱۲۵۷۴۱

۲۲۰۲۱۳۸۱- ۲۲۰۲۱۳۸۲ – ۲۲۰۲۱۳۸۳

همچنین مشتاقانه منتظریم تا با پر کردن فرم زیر با انتقادات و پیشنهادات خود، ما را در ارائه خدماتی شایسته تر یاری کنید. اطلاعات تماس سایرس را نیز می توانید در پایین این صفحه مشاهده کنید.

 

** اطلاعیه**

بدین وسیله به اطلاع می رساند بنا به دستور مدیریت موسسه حقوقی بین المللی سایرس به دلیل اهمیت مقابله با شیوع ویروس کرونا کلیه فعالیت های خدمات مشاوره تلفنی و حضوری موسسه از روز شنبه ۲۴ اسفند ۹۸ متوقف شد.
لذا در صورت تمایل به اخذ مشاوره اقامت اروپا، عدد ۲ به ۵۰۰۰۲۳۰۰۰ ارسال کنید یا فرم درخواست مشاوره را تکمیل کنید تا کارشناسان ما پس از تعطیلات نوروز و فعالیت مجدد موسسه در سال ۹۹ با شما تماس بگیرند.