اخذ نمایندگی

درخواست اخذ نمایندگی موسسه حقوقی سایرس

موسسه حقوقی بین‌المللی سایرس به عنوان یکی از شرکت های حقوقی فعال و معتبر در زمینه ارائه اقامت اروپا و  به منظور رفاه حال مشتریان خود، همچنین ارائه خدمات مشاوره ای بهتر در سراسر کشور، اقدام به اخذ نمایندگی باحضور افراد توانمند و متخصص در زمینه‌ ارائه مشاوره اقامت اروپا، سرمایه‌گذاری و توسعه کسب‌وکار کرده است.

متقاضیان به اخذ نمایندگی سایرس می توانند با پر کردن فرم ذیل یا ارسال عدد ۱۲ به ۵۰۰۰۲۳۰۰۰ درخواست خود را به دپارتمان نمایندگی های سایرس ارسال کنند تا پس از تماس تلفنی کارشناسان ما و برررسی شرایط آنها، برای مصاحبه در یک جلسه حضوری مهمان ما در سایرس باشند تا پس از مصاحبه و گذراندن دوره‌ها و جلسات مشاوره و آموزش، فعالیت خود را با گواهینامه معتبر از سوی موسسه حقوقی بین المللی سایرس در شهر یا استان خود تحت عنوان نماینده سایرس آغاز کنند.

امید است بتوانیم با حدکت به سمت تخصص‌گرایی، افراد متخصص و مستعدی را در زمینه خدمات مشاوره ای اقامت و سرمایه گذاری در حوزه شنگن شناسایی کرده و پس از آموزش آنها  شبکه ارائه خدمات خود را در سراسر ایران بیش از پیش گسترش دهیم. در صورتی که مایل به اخذ نمایندگی از موسسه حقوقی بین المللی سایرس هستید، می توانید با پر کردن فرم ذیل یا ارسال عدد ۱۲ به ۵۰۰۰۲۳۰۰۰، درخواست خود را برای ما ارسال کنید.

البته سایرس در یونان هم یک نمایندگی انحصاری به نام آیلند دارد و خدمات ویژه و منحصر به فردی را به مشتریان خود در یونان از طریق این دفتر در آنتن ارائه می کند. آدرس دفتر ما در یونان آتن، الیموس، خیابان پوسیدونوس، شماره ۱۳ هست و با شماره ۰۰۳۰۲۱۰۷۰۰۰۰۷۰ می توانید مستقیم با دفتر سایرس در یونان تماس بگیرید.