انواع اقامت اروپا

Budapest Hungray

تنوع در روش های اخذ اقامت اروپا موجب می شود تا متقاضیان با خیالی آسوده و با توجه به شرایط خود و خانواده شان به دنبال بهترین راه برای اخذ اقامت اروپا باشند. ما نیز به نوه خود در موسسه حقوقی سایرس، به عنوان یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه اقامت در کشور های اروپایی، ساده ترین راه های گرفتن اقامت را برای شما فراهم کرده ایم. چرا که تعدد همین روش های گرفتن اقامت اروپا گاها موجب ایجاد سردرگمی در متقاضیان می شود.

لذا بدون داشتن مشاور مناسب و بستری برای دریافت اطلاعات صحیح و قابل استناد، انتخاب از میان این مسیرها و در نهایت برگزیدن کشور مناسب، بسیار پیچیده می باشد. ما در موسسه حقوقی سایرس و طی ۱۵ سال فعالیت خود از میان تمامی روش های قانونی اخذ اقامت، ۴ روش را برای متقاضیان خود برگزیده ایم و این ۴ روش را به صورت تخصصی و برنامه ریزی شده، در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم. روش هایی که عبارتند از:

  • اقامت اروپا از طریق تمکن مالی
  • اقامت از طریق بلوکارت
  • اقامت اروپا شینگن از راه ثبت شرکت
  • اقامت  اروپا از طریق کارآفرینی

قدم اول اخذ اقامت، داشتن اطلاعات مناسب از شرایط کلی هر روش و در نهایت بررسی مزایا و معایب آنها نسبت به یکدیگر می باشد. البته انتخاب کشور هدف نیز یکی از المان های مهم و تاثیر گذار در این پروسه می باشد. که ما در موسسه حقوقی سایرس، با داشتن وکلای اقامتی در تمامی کشورهای درجه اول اروپایی، حق انتخاب را برای مشتریان خود به ارمغان آورده ایم.