اقامت کارآفرینی

موسسه حقوقی سایرس

اخذ  اقامت اروپا، از طریق کارآفرینی روش مورد علاقه و پیشنهاد شده به متقاضیانی است که سابقه راه اندازی یک کسب و کار را دارند. راه اندازی کسب و کار، در یک کشور جدید، امری پیچیده و در عین حال پر چالش می باشد. طراحی و اجرای پلن کسب و کار (Business Plan) یکی از مراحل اولیه برای اخذ این اقامت می باشد. این طرح توجیهی (پلن کسب و کار) می بایست اثبات کند که کسب و کار سود آور است.

اقامت کارآفرینی چیست؟

در صورتی که فردی بخواهد در یکی از کشور های اتحادیه اروپا اقدام به راه اندازی کسب و کار خود کند، به نوعی کارآفرینی شناخته می شود. برای مثال در کشورهای یونان، اسلواکی و آلمان یکی از راه های اخذ اقامت اقدام به دریافت اقامت کارآفرینی است.

در این روش فرد باید با ارائه بیزینس پلنی جامع، کامل و سودآور توانایی خود را به اثبات برساند که علاوه بر راه اندازی کسب و کار، توانایی مدیریت و گسترش آن را دارد.

مراحل اخذ اقامت کارآفرینی اروپا چیست؟

برای اخذ اقامت اروپا از طریق کارآفرینی مراحلی و کارهایی پیش روی شماست که در ادامه به معرفی آنها پرداخته ایم:

  • طراحی و تنظیم طرح توجیهی بر اساس استانداردهای کشور هدف
  • تایید طرح توجیهی توسط ارگان ها و سازمان های زیربط
  • ثبت شرکت به صورت قانونی
  • واریز سرمایه ثبتی شرکت
  • دریافت ویزای اقامتی
  • اخذ اقامت

کدام کشور بهترین گزینه برای اقامت کارآفرینی است؟

با اینکه کشور های متنوعی در دنیا اقدام به ارائه خدمات لازم برای دریافت اقامت کارآفرینی می کنند، اما در موسسه حقوقی سایرس کشور های یونان، اسلواکی و آلمان را به شما معرفی می کنیم. متخصصین ما در موسسه حقوقی سایرس به عنوان معتبرترین شرکت حقوقی در زمینه ارائه اقامت اروپا، امکان اخذ ویزای کارآفرینی در بهترین کشور های اروپا را برای شما فراهم کرده ایم.