سبک زندگی ایتالیایی

دسته بندی : اقامت آلمان
: امتیاز شما به این مطلب
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

سبک زندگی ایتالیایی

در هر سفر به ایتالیا طرز نگرش آنها، سبک زندگی و ارزش هایشان را می بینید و به خوبی لمس می کنید. از صرف غذا در طی چند ساعت گرفته تا وقت گذرانی با خانواده، لذت بردن از تماشای معماری منحصر به فرد و آب و هوای خوب. به نظر می رسد که توانسته باشیم سر نخی از زندگی به سبک ایتالیایی به شما ارائه بدهیم.

در ادامه برخی از نکاتی که بیشتر توجه هر مسافری را در روش زندگی ایتالیایی به خود جذب می کنند، بررسی خواهیم کرد.

صحبت، صحبت و باز هم صحبت

ایتالیایی ها عاشق صحبت کردن هستند. حتما شنیده اید که بیان احساست به سلامت شما کمک می کنند. بهتر است بدانید که ایتالیایی ها در این زمینه خبره هستند. اگر سوار اتوبوس بشوید، سریعا خواهید فهمید که هر شخصی که کنار شما می نشیند، دوست دارد حتی چند کلمه هم که شده با شما صحبت کند. طرز بیان و شیوه برقراری ارتباط با دیگران هنری مهم در ایتالیا به حساب می آید. موضوعات مورد علاقه آنها صحبت راجع به سیاست، فوتبال و عشق است. نکته جالب دیگر اینجاست که ایتالیایی ها هنگام صحبت کردن دست های خود را زیاد تکان می دهند. همچنین هنگام برقراری ارتباط از زبان بدن زیاد استفاده می کنند. زندگی به سبک ایتالیایی یعنی لذت بردن از تک تک لحظات زندگی!!!!

وقت گذرانی با خانواده

ایتالیایی ها عاشق خانواده خود هستند و تمایل دارند تا اکثرا با والدین، خواهر و برادر، همسر و فرزندانشان وقت خود را سپری کنند تا با دوستان. معمولا در خانواده های بزرگ همگی با هم زندگی می کنند.

پیاده روی

ایتالیایی ها معمولا بعد از ظهرها با لباس های شیک در خیابان قدم می زنند تا با دیگران ارتباط برقرار کنند و دوستان جدیدی پیدا نمایند، در کافه ها و رستوران ها اوقات خوشی را در کنار دوستان سپری کنند.

افتخار به فرهنگ ملی

ایتالیایی ها به طرز شگفت انگیزی به کشور خود افتخار می کنند و از هر فرصتی استفاده می نمایند تا راجع به سنت ها و غذای ایتالیایی صحبت کنند. در مغازه های محلی همیشه سوغات و غذای مخصوص به هر ناحیه را خواهید یافت.

قهوه، قهوه و کل روز قهوه

یکی از مهمترین عادات ایتالیایی ها نوشیدن قهوه اسپرسو است. آنها از انواع دیگر قهوه مانند قهوه آمریکایی یا قهوه فیلتر شده استفاده نمی کنند. هیچ چیزبیشتر از نوشیدن اسپرسو آنها را خوشحال نمی کند.  یک روز ایتالیایی حتما با  یک فنجان اسپرسو آغاز می شود.

رژیم غذایی مدیترانه ای

صرف غذاهای تازه و سالم در ایتالیا از اهمیت زیادی برخوردار است. یکی از دلایلی که همه ما عاشق این کشور هستیم غذاهای لذیذ آن است. رژیم غذایی ایتالیا، رژیم غذایی مدیترانه ای است که ترکیبی از غذاهای دریایی، روغن زیتون و سبزیجات تازه است.

مد

استایل در ایتالیا از اهمیت بالایی برخوردار است. انتخاب رنگ و مدل لباس به اندازه زیادی بر قضاوت دیگران راجع به شما تاثیر می گذارد.

استراحت و لذت از زندگی

استراحت کنید و به هر بهانه ای مثل ساعت ناهار، نوشیدن قهوه، سیگار کشیدن و … از روز خود لذت ببرید. ایتالیایی ها خیلی هم وقت شناس نیستند. کمی دیر در جلسه حاضر شدن، انقدر هم عجیب نیست.

 

دیدگاه کاربران

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید