درباره سایرس

موسسه حقوقی سایرس، مشاور اخذ اقامت اروپا

موسسه حقوقی سایرس، عضو هلدینگ بین‌المللی مایکروسورس، با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه اخذ اقامت اروپا است. شرکتی که در بازه فعالیت خود با هزازان پرونده موفق اقامتی به عنوان یکی از پیشگامان در زمینه اخذ اقامت اروپا و ویزای شینگن شناخته شده است.

مجموعه سایرس در گذر زمان با ایجاد یک شبکه بزرگ حقوقی از وکلای با تجربه در حوزه اتحادیه اروپا، خود را به عنوان مرجعی امن و مطمئن در زمینه اخذ اقامت اروپا، توسعه کسب‌وکار و سرمایه‌گذاری در این حوزه معرفی نمود.

موسسه حقوقی سایرس

موسسه حقوقی سایرس به عنوان یکی از معتبرترین و قدیمی ترین شرکت های فعال در زمینه اخذ اقامت اروپاست. مفتخریم که در شرکت حقوقی سایرس علاوه مفهوم جدیدی از خدمات اقامت اروپا، اخذ ویزای شینگن، جلسات مشاوره های تخصصی رایگان و تمامی نیازهای شما در زمینه برخی انواع خاص از اقامت های اروپا را پاسخگو باشیم.

شرکت حقوقی سایرس با داشتن بیش از ۱۰۰۰ پرونده موفق اقامت اروپا در طی بیش از ۱۵ سال تجربه، چهار رویکرد مطمئن و معتبر را برای اخذ اقامت اروپا در نظر گرفته که در ادامه معرفی می شود:

در مجموعه سایرس می توانید تمام مراحل لازم برای رسیدن به هریک از اقامت های نامبرده را در سریعترین زمان ممکن به سرانجام رسانده، و در کوتاهترین زمان ممکن اقامت اروپا را برای خود یا خانواده تان به دست بیاورید.

سایرس با داشتن دفتر محلی در آنتن خدمات ویزه و منحصر به فردی را به مشتریان خود ارائه می کند و شما برای یک انتخاب آگاهانه و ایجاد جایگاه دوم زندگی خود در اروپا هیچ گاه تنها نخواهید یود و سایرس همواره در کنار شماست. دفتر ما در یونان را می توانید در محله الیموس، خیابان پوسیدونوس، شماره ۱۳ به نام آیلند پیدا کنید. ما در پرونده های اقامتی یونان از لجظه تصمیم گیری تا اخذ اقامت در یونان همواره کنار شما هستیم و از خدمات ویزه سایرس برخوردار خواهید شد.

 

بزرگترین رسالت موسسه حقوقی سایرس ارائه جامع‌ترین و صادقانه‌ترین اطلاعات و خدمات در حوزه اخذ اقامت اروپاست. ما خود را مکلف می دانیم با ایجاد بستری مطمئن در کوتاه ترین زمان ممکن، رضايت خاطر شما را جهت ارتقاء سطح زندگی شخصی و اقتصادی در اروپا جلب کنیم. مشتریان محترم می‌توانید جهت مشاهده نمونه اقامت‌های اخذ شده توسط موسسه حقوقی سایرس به صفحه اینستاگرام سایرس مراجعه کنید.

 

آخرین اخبار فعالیت سایرس

مدارک زبان مورد تایید سفارت آلمان

همه نکاتی که درباره سطوح زبان آلمانی و مدارک مورد تایید سفارت باید بدانید

همه نکاتی که درباره سطوح زبان آلمانی و مدارک مورد تایید سفارت باید بدانید

آلمان یکی از پرمتقاضی ترین کشورهای اروپایی برای اخذ اقامت است. بسیاری از دانشجویان و نخبگان ...

۲۶ دی ۱۳۹۹
مهاجرت به اروپا از طریق ثبت اختراع

مهاجرت از طریق ثبت اختراع؛ درهای باز قاره سبز به روی نخبگان

مهاجرت از طریق ثبت اختراع؛ درهای باز قاره سبز به روی نخبگان

همه ما مخترعان را از دیگران باهوش تر می دانیم. باهوش هایی که با اختراعات خود سعی در بهبود ک ...

۱۹ دی ۱۳۹۹
هر آنچه که باید درباره تخصص‌های دندانپزشکی در خارج از کشور بدانید

دندان‌پزشکی و گرایش‌هایی که انتخاب را سخت کرده است

دندان‌پزشکی و گرایش‌هایی که انتخاب را سخت کرده است

دندان پزشکی یکی از محبوب ترین رشته‌های دنیا است. بسیاری از دانشجویان دندان پزشکی در داخل کش ...

۱۸ دی ۱۳۹۹