درباره سایرس

موسسه حقوقی سایرس، مشاور اخذ اقامت اروپا

موسسه حقوقی سایرس، عضو هلدینگ بین‌المللی مایکروسورس، با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه اخذ اقامت اروپا است. شرکتی که در بازه فعالیت خود به عنوان یکی از پیشگامان در زمینه اخذ اقامت اروپا و ویزای شینگن شناخته شده است.

مجموعه سایرس در گذر زمان با ایجاد یک شبکه بزرگ حقوقی از وکلای با تجربه در حوزه اتحادیه اروپا، خود را به عنوان مرجعی امن و مطمئن در زمینه اخذ اقامت اروپا، توسعه کسب‌وکار و سرمایه‌گذاری در این حوزه معرفی نمود.

 

 

موسسه حقوقی سایرس

موسسه حقوقی سایرس به عنوان یکی از معتبرترین و قدیمی ترین شرکت های فعال در زمینه اخذ اقامت اروپاست. مفتخریم که در شرکت حقوقی سایرس علاوه مفهوم جدیدی از خدمات اقامت اروپا، اخذ ویزای شینگن، جلسات مشاوره های تخصصی رایگان و تمامی نیازهای شما در زمینه برخی انواع خاص از اقامت های اروپا را پاسخگو باشیم.

شرکت حقوقی سایرس با داشتن بیش از ۱۰۰۰ پرونده موفق اقامت اروپا در طی بیش از ۱۵ سال تجربه، چهار رویکرد مطمئن و معتبر را برای اخذ اقامت اروپا در نظر گرفته که در ادامه معرفی می شود:

در مجموعه سایرس می توانید تمام مراحل لازم برای رسیدن به هریک از اقامت های نامبرده را در سریعترین زمان ممکن به سرانجام رسانده، و در کوتاهترین زمان ممکن اقامت اروپا را برای خود یا خانواده تان به دست بیاورید.

بزرگترین رسالت موسسه حقوقی سایرس ارائه جامع‌ترین و صادقانه‌ترین اطلاعات و خدمات در حوزه اخذ اقامت اروپاست. ما خود را مکلف می دانیم با ایجاد بستری مطمئن در کوتاه ترین زمان ممکن، رضايت خاطر شما را جهت ارتقاء سطح زندگی شخصی و اقتصادی در اروپا جلب کنیم. مشتریان محترم می‌توانید جهت مشاهده نمونه اقامت‌های اخذ شده توسط موسسه حقوقی سایرس به صفحه اینستاگرام سایرس مراجعه کنید.

آخرین اخبار فعالیت سایرس

پاسپورت آنتیگوا و باربودا و همه مزایای آن

از پاسپورت دوم آنتیگوا و باربودا چه می دانید؟

از پاسپورت دوم آنتیگوا و باربودا چه می دانید؟

آنتیگوا و باربودا دو جزیره در شرق دریای کارائیب هستند. پایتخت آنها سنت جانز است و دولت مستق ...

۲۶ بهمن ۱۳۹۸
اقامت اروپا با ثبت شرکت در هلند تضمینی

مراحل ثبت شرکت در هلند چیست؟

مراحل ثبت شرکت در هلند چیست؟

هلند کشور لاله های رنگارنگ در شمال غربی اروپا قرار دارد. وجود فرودگاه های بین المللی، بندره ...

۲۶ بهمن ۱۳۹۸
اقامت اسپانیا بدون سرمایه گذاری تضمینی

آشنایی با اقامت اسپانیا بدون سرمایه گذاری

آشنایی با اقامت اسپانیا بدون سرمایه گذاری

اگر رویای سواحل زیبای ماتادورها را در سر دارید یا به بازدید از بناهای تاریخی و معماری خاص ع ...

۲۵ بهمن ۱۳۹۸