درباره سایرس

موسسه حقوقی سایرس، مشاور اخذ اقامت اروپا

موسسه حقوقی سایرس، عضو هلدینگ بین‌المللی مایکروسورس، با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه اخذ اقامت اروپا است. شرکتی که در بازه فعالیت خود با هزاران پرونده موفق اقامتی به عنوان یکی از پیشگامان در زمینه اخذ اقامت اروپا و ویزای شینگن شناخته شده است.

مجموعه سایرس در گذر زمان با ایجاد یک شبکه بزرگ حقوقی از وکلای با تجربه در حوزه اتحادیه اروپا، خود را به عنوان مرجعی امن و مطمئن در زمینه اخذ اقامت اروپا، توسعه کسب‌وکار و سرمایه‌گذاری در این حوزه معرفی کرده است.

موسسه حقوقی سایرس

موسسه حقوقی سایرس یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین مجموعه‌های فعال در زمینه اخذ اقامت اروپاست. مفتخریم که در شرکت حقوقی سایرس علاوه بر ارائه خدمات برای اخذ اقامت اقامت اروپا و ویزای شنگن، با برگزاری جلسات مشاوره تخصصی رایگان، تمامی نیازهای شما در زمینه ایجاد بستری مناسب برای زندگی یا سرمایه‌گذاری در اروپا را فراهم می‌کنیم.

موسسه حقوقی سایرس با داشتن بیش از ۱۰۰۰ پرونده موفق اقامت اروپا در طی بیش از ۱۵سال تجربه، چهار رویکرد مطمئن و معتبر را برای اخذ اقامت اروپا در نظر گرفته که در ادامه معرفی می‌شوند:

با سایرس می‌توانید تمام مراحل لازم برای رسیدن به هریک از اقامت‌های نامبرده را در سریع‌ترین زمان ممکن به سرانجام رسانده و در بهترین شرایط ممکن اقامت اروپا را برای خود یا خانواده‌تان به دست بیاورید.

 

 

بزرگ‌ترین رسالت موسسه حقوقی سایرس ارائه جامع‌ترین و صادقانه‌ترین اطلاعات و خدمات در حوزه اخذ اقامت اروپاست. ما خود را مکلف می‌دانیم با ایجاد بستری مطمئن در کوتاه‌ترین زمان ممکن، رضايت خاطر شما را جهت ارتقاء سطح زندگی شخصی و اقتصادی در اروپا جلب کنیم. مشتریان محترم می‌توانید جهت مشاهده نمونه اقامت‌های اخذ شده توسط موسسه حقوقی سایرس به صفحه اینستاگرام سایرس مراجعه کنید.

 

آخرین اخبار فعالیت سایرس

نمونه کار ویزای تایپ دی یونان ۲۰۲۳

نمونه کار ویزای تایپ دی یونان ۲۰۲۳

یکی از رایج‌ترین روش‌های اخذ اقامت طی سال‌های اخیر بین ایرانیان اقامت تمکن مالی یونان بوده ...

13 آگوست 2023

نمونه کار اقامت اعضای خانواده – سرمایه گذاری یونان ۲۰۲۳

نمونه کار اقامت اعضای خانواده – سرمایه گذاری یونان ۲۰۲۳

خرید یک ملک و اخذ اقامت برای تمام اعضای ۳ خانواده (سرپرست، همسر و فرزندان + پدر و مادر سرپر ...

30 جولای 2023

نمونه کار اقامت سرمایه گذاری یونان ۲۰۲۲

نمونه کار اقامت سرمایه گذاری یونان ۲۰۲۲

یکی از مهم‌ترین مزایای اقامت سرمایه‌گذاری در مقایسه با خرید پاسپورت این است که هزینه‌ای که ...

25 جولای 2023