درباره سایرس

موسسه حقوقی سایرس، مشاور اخذ اقامت اروپا

موسسه حقوقی سایرس، عضو هلدینگ بین‌المللی مایکروسورس، با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه اخذ اقامت اروپا است. شرکتی که در بازه فعالیت خود با هزاران پرونده موفق اقامتی به عنوان یکی از پیشگامان در زمینه اخذ اقامت اروپا و ویزای شینگن شناخته شده است.

مجموعه سایرس در گذر زمان با ایجاد یک شبکه بزرگ حقوقی از وکلای با تجربه در حوزه اتحادیه اروپا، خود را به عنوان مرجعی امن و مطمئن در زمینه اخذ اقامت اروپا، توسعه کسب‌وکار و سرمایه‌گذاری در این حوزه معرفی کرده است.

موسسه حقوقی سایرس

موسسه حقوقی سایرس یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین مجموعه‌های فعال در زمینه اخذ اقامت اروپاست. مفتخریم که در شرکت حقوقی سایرس علاوه بر ارائه خدمات برای اخذ اقامت اقامت اروپا و ویزای شنگن، با برگزاری جلسات مشاوره تخصصی رایگان، تمامی نیازهای شما در زمینه ایجاد بستری مناسب برای زندگی یا سرمایه‌گذاری در اروپا را فراهم می‌کنیم.

موسسه حقوقی سایرس با داشتن بیش از ۱۰۰۰ پرونده موفق اقامت اروپا در طی بیش از ۱۷ سال تجربه، چهار رویکرد مطمئن و معتبر را برای اخذ اقامت اروپا در نظر گرفته که در ادامه معرفی می‌شوند:

با سایرس می‌توانید تمام مراحل لازم برای رسیدن به هریک از اقامت‌های نامبرده را در سریع‌ترین زمان ممکن به سرانجام رسانده و در بهترین شرایط ممکن اقامت اروپا را برای خود یا خانواده‌تان به دست بیاورید.

 

 

بزرگ‌ترین رسالت موسسه حقوقی سایرس ارائه جامع‌ترین و صادقانه‌ترین اطلاعات و خدمات در حوزه اخذ اقامت اروپاست. ما خود را مکلف می‌دانیم با ایجاد بستری مطمئن در کوتاه‌ترین زمان ممکن، رضايت خاطر شما را جهت ارتقاء سطح زندگی شخصی و اقتصادی در اروپا جلب کنیم. مشتریان محترم می‌توانید جهت مشاهده نمونه اقامت‌های اخذ شده توسط موسسه حقوقی سایرس به صفحه اینستاگرام سایرس مراجعه کنید.

 

آخرین اخبار فعالیت سایرس

بررسی تفاوت جاب آفر و جاب سیکر در سایرس

معرفی جاب آفر و جاب سیکر و تفاوت‌های آن

معرفی جاب آفر و جاب سیکر و تفاوت‌های آن

بسیاری از افراد برای داشتن آینده‌ای مطمئن و امنیت شغلی، تصمیم به مهاجرت به کشور‌های اروپایی ...

3 ژانویه 2023
آشنایی با شرایط اخذ اقامت اروپا بدون مدرک زبان

روش‌های اخذ اقامت اروپا بدون مدرک زبان را بشناسید

روش‌های اخذ اقامت اروپا بدون مدرک زبان را بشناسید

یادگیری زبان جدید برای افرادی که سن بالایی دارند کار چندان ساده‌ای نیست. به‌همین‌خاطر موضوع ...

3 ژانویه 2023
معرفی بهترین سایت‌ های کاریابی آلمان در وب سایت سایرس

معرفی کامل سایت های کاریابی آلمان و روش کار با آن‌ها

معرفی کامل سایت های کاریابی آلمان و روش کار با آن‌ها

سالانه بسیاری از افراد از طریق دریافت پیشنهاد شغلی، اقدام به مهاجرت می‌کنند. آلمان از‌جمله ...

26 دسامبر 2022