درباره سایرس

موسسه حقوقی سایرس، مشاور اخذ اقامت اروپا

موسسه حقوقی سایرس، عضو هلدینگ بین‌المللی مایکروسورس، با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه اخذ اقامت اروپا است. شرکتی که در بازه فعالیت خود با هزازان پرونده موفق اقامتی به عنوان یکی از پیشگامان در زمینه اخذ اقامت اروپا و ویزای شینگن شناخته شده است.

مجموعه سایرس در گذر زمان با ایجاد یک شبکه بزرگ حقوقی از وکلای با تجربه در حوزه اتحادیه اروپا، خود را به عنوان مرجعی امن و مطمئن در زمینه اخذ اقامت اروپا، توسعه کسب‌وکار و سرمایه‌گذاری در این حوزه معرفی نمود.

موسسه حقوقی سایرس

موسسه حقوقی سایرس یکی از معتبرترین و قدیمی ترین مجموعه های فعال در زمینه اخذ اقامت اروپاست. مفتخریم که در شرکت حقوقی سایرس علاوه مفهوم جدیدی از خدمات اقامت اروپا، اخذ ویزای شینگن، جلسات مشاوره های تخصصی رایگان و تمامی نیازهای شما در زمینه برخی انواع خاص از اقامت های اروپا را پاسخگو باشیم.

شرکت حقوقی سایرس با داشتن بیش از ۱۰۰۰ پرونده موفق اقامت اروپا در طی بیش از ۱۵ سال تجربه، چهار رویکرد مطمئن و معتبر را برای اخذ اقامت اروپا در نظر گرفته که در ادامه معرفی می شود:

با سایرس می توانید تمام مراحل لازم برای رسیدن به هریک از اقامت های نامبرده را در سریعترین زمان ممکن به سرانجام رسانده، و در کوتاهترین زمان ممکن اقامت اروپا را برای خود یا خانواده تان به دست بیاورید.

سایرس با داشتن دفتر محلی در آنتن خدمات ویزه و منحصر به فردی را به مشتریان خود ارائه می کند و شما برای یک انتخاب آگاهانه و ایجاد جایگاه دوم زندگی خود در اروپا هیچ گاه تنها نخواهید یود و سایرس همواره در کنار شماست. دفتر ما در یونان را می توانید در محله الیموس، خیابان پوسیدونوس، شماره ۱۳ به نام آیلند پیدا کنید. ما در پرونده های اقامتی یونان از لجظه تصمیم گیری تا اخذ اقامت در یونان همواره کنار شما هستیم و از خدمات ویزه سایرس برخوردار خواهید شد.

 

بزرگترین رسالت موسسه حقوقی سایرس ارائه جامع‌ترین و صادقانه‌ترین اطلاعات و خدمات در حوزه اخذ اقامت اروپاست. ما خود را مکلف می دانیم با ایجاد بستری مطمئن در کوتاه ترین زمان ممکن، رضايت خاطر شما را جهت ارتقاء سطح زندگی شخصی و اقتصادی در اروپا جلب کنیم. مشتریان محترم می‌توانید جهت مشاهده نمونه اقامت‌های اخذ شده توسط موسسه حقوقی سایرس به صفحه اینستاگرام سایرس مراجعه کنید.

 

آخرین اخبار فعالیت سایرس

بهترین کشور اروپا برای تحصیل رشته معماری

بهترین کشور اروپا برای تحصیل رشته معماری

رشته معماری معماری هنر خلق بناهای ماندگار با تلفیقی از خلاقیت و فنون، که در سال­های دور تنه ...

۳ مرداد ۱۴۰۰
مهندسی پرواز

کشورهای اروپایی که رشته مهندسی پرواز دارند

کشورهای اروپایی که رشته مهندسی پرواز دارند

رشته مهندسی پرواز مهندس پرواز شخصی است که در تمام مراحل پرواز مسئول نظارت و کنترل سیستم ­ها ...

۳ مرداد ۱۴۰۰
رشته علوم پایه در اروپا

بهترین کشور برای مهاجرت رشته های علوم پایه

بهترین کشور برای مهاجرت رشته های علوم پایه

رشته­ های ریاضی، فیزیک، شیمی و زیست­شناسی جزء مشهورترین رشته­های علوم پایه محسوب می ­شوند. ...

۱ مرداد ۱۴۰۰