اقامت سرمایه گذاری

موسسه حقوقی سایرس

در بیشتر کشورهای اروپایی امکان خرید ملک و زمین وجود دارد ولی در اکثر کشورها، این سرمایه گذاری ها ختم به اقامت نمی شوند. از بین 26 کشور عضو شینگن، تنها در 3 کشور امکان اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری وجود دارد که این 3 کشور شامل اسپانیا، پرتغال و یونان می‌شود. سرمایه گذاری در اروپا از طریق خرید ملک، خرید بیزینس، کارآفرینی و ثبت شرکت امکان‌پذیر است.

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری چیست؟

منظور از اقامت سرمایه گذاری، جذب سرمایه های خارجی در کشوری جدید است که می تواند در قالب طرح‌های کسب‌و‌کار، خرید ملک، کارآفرینی و یا خرید سهام و اوراق قرضه باشد. درحال حاضر حداقل سرمایه لازم برای اخذ اقامت سرمایه گذاری در اروپا، سرمایه‌ای معادل ۲۵۰ هزار یورو در کشور‌های حوزه شینگن لازم است.

 

اقامت اروپا بدون شرط حضور؛ حمایت از ایده‌های نو و کارآفرین

اقامت اروپا بدون شرط حضور، فرصت مناسبی است که برخی از کشور‌های حوزه شنگن برای مهاجران متخصص و علاقه‌مند به سرمایه گذاری در اروپا به وجود آورده‌اند. در این برنامه، شخص متقاضی بدون اجبار به ترک وطن و زندگی خود می‌تواند برای راه‌اندازی کسب‌و‌کاری جدید سرمایه‌گذاری کند. شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری در اروپا یا کشور موردنظر خود، با کارشناسان موسسه حقوقی سایرس تماس بگیرید.

مهمترین ویژگی های اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری چیست؟

اقامت اروپا با سرمایه گذاری مزایای بسیاری دارد. با داشتن اقامت اروپا می‌توانید به‌راحتی در همه کشور‌های اروپایی حوزه شینگن سفر کنید. در ادامه تعدادی از مزایای اقامت سرمایه گذاری اروپا را معرفی می کنیم:

  • تبدیل اقامت موقت به دائم وابسته به نوع سرمایه گذاری
  • بدون نیاز به ارائه تحصیلات و مدارک زبان
  • اعطای ویزا به فرزند، همسر
  • ارائه ویزا به همسر و فرزندان زیر 21 سال

برخی از کشور‌ها مانند فرانسه امکان دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری را ندارند. با این‌حال، اقامت تمکن مالی یا خود‌حمایتی در این کشور ممکن است.

بهترین کشور اروپا برای اقامت سرمایه گذاری

در موسسه حقوقی سایرس به عنوان معتبرترین شرکت حقوقی در زمینه ارائه خدمات اقامت اروپا، امکان اقامت سرمایه گذاری را در دو کشور اسپانیا و یونان برای شما فراهم کرده ایم که کشور یونان به واسطه رشد اقتصادی مناسب و رفاه بالای اجتماعی بهترین گزینه‌ ممکن برای اخذ اقامت سرمایه گذاری است. به‌همین دلیل، یونان بهترین کشور برای سرمایه گذاری در ملک شناخته می‌شود. فقط کافی است با خرید ملک مسکونی یا تجاری با حداقل ارزش ۲۵۰ هزار یورو، اقامت سرمایه گذاری یونان را دریافت کنید. شما می‌توانید با خرید املاک و مستغلات با حداقل ارزش ۵۰۰ هزار یورو، برای دریافت اقامت اسپانیا با سرمایه گذاری اقدام کنید.

 

دریافت اقامت سرمایه گذاری اروپا با کمک وکلای مهاجرتی موسسه حقوقی سایرس

تعدد روش‌های اقامت از طریق سرمایه گذاری این امکان را به‌وجود می‌آورد تا هر شخص با شرایط خود بتواند برای دریافت اقامت دائم اروپا اقدام کند. البته شروع مراحل دریافت ویزای سرمایه گذاری اروپا نیازمند شناخت کافی در‌خصوص موانع و فرصت‌های پیش‌رو خواهد بود. به‌همین دلیل، مشورت با وکلای مهاجرتی و کارشناسان موسسه حقوقی سایرس به شما کمک می‌کند تا مسیر آینده خود را به‌روشنی ببینید. شما می‌توانید از طریق تکمیل «فرم درخواست مشاوره» از راهنمای‌های تخصصی کارشناسان ما بهره‌مند شوید.