ساحل مایورکا اسپانیا

دسته بندی : اقامت آلمان
: امتیاز شما به این مطلب
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

معرفی سواحل اسپانیا: مایورکا

مایورکا یکی از بهترین جزایر دنیا است. این جزیره مقصد محبوب خاندان سلطنتی اسپانیا و مردم این کشور است. فرودگاه این جزیره در فهرست شلوغ ترین فرودگاه های دنیا قرار دارد ولی علت محبوبیت این مکان چیست؟

مایورکا بزرگترین جزیره از میان جزایر دریای بالتیک است که در دریای مدیترانه واقع شده است. پایتخت این جزیره پالما است. دو جزیره کوچک در ساحل مایورکا وجود دارند کابررا در جنوب غربی پالما و دراگونرا در غرب پالما.

۳۰۰ روز در سال خورشید در آسمان آبی می درخشد. توریست ها و مردم علاقه بسیاری به وقت گذرانی در سواحل زیبای این جزیره که برای هر سلیقه ای مناسب است را دارند. از میان ۲۰۸ ساحل اینجا حداقل ۶۰ ساحل برای شنا کردن مناسب و امن هستند. سواحل مایورکا تنوع بسایر دارند از سواحل شنی طلایی گرفته تا سواحل صخره ای با آب های کریستالی. در شمال و جنوب بزرگترین سواحل شنی را خواهید یافت در حالیکه سواحل شرقی و غربی کوهستانی هستند.

Playa de Muro

یکی از بهترین سواحل آن Playa de Muro با شن های سفید و آب های آبی کریستالی است. ساحلی طلایی و زیبا با چشم انداز فوق العاده کوه که قوی و استوار بر فراز دریای آبی نمایان است.

Santa Ponsa/ سانتا پنسا

این ساحل نسبتا طولانی با درخت های کاج در جنوب غربی این جزیره قرار گرفته است. بازدیدکنندگان می توانند از امکانات تفریحی این ساحل مانند پاروسل و … استفاده نمایند و یا تخت آفتابگیر و چتر اجاره کنند و روزی پر از آرامش را سپری نمایند. این ساحل امنیت بالایی دارد که برای کودکان نیز که مناسب است.

Camp de Mar/ کمپ د مار

آب های آبی و آرام این ساحل را به محلی مناسب برای بازی و تفریح کودکان تبدیل کرده است. می توانید در رستوران ها و کافه ها این منطقه غذا میل کنید و از تماشای مناظر زیبا لذت ببرید.

Cala Miror/ کالا میرور

این ساحل بزرگترین ساحل شرقی است که از کالا بونا Cala Bona آغاز می شود که تا N’Amer با طبیعت بکر که مورد توجه بسیاری از مردم است، کشیده شده. این منطقه نه تنها برای شنا کردن و استفاده از تفریحات آبی دیگر مناسب است بلکه برای پیاده روی، اسکیت بازی، دوچرخه سواری و .. نیز مناسب است. حتی می توانید در رستوران ها و کافه های این منطقه بنشید و از صرف غذا و مشاهده چشم انداز زیبا و شور و هیجان مردم لذت ببرید.

Playa de Alcúdia

یکی از زیباترین سواحل مایورکا با ۳ کیلومتر ساحل  با شن های سفید که از کنار بندر شروع می شود، این ساحل است. در اواسط ساحل پلی این منطقه را به دریاچه ای طبیعی متصل می کند.

 

برای اطلاع از شرایط اخذ اقامت تمکن مالی اسپانیا و یا اقامت سرمایه گذاری اسپانیا، درخواست مشاوره خود را از طریق فرم مشاوره ارسال کنید.

دیدگاه کاربران

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید