با اقامت اسپانیا لذت زندگی در ساحل مایورکا را تجربه کنید

با اقامت اسپانیا در زیبباترین سواحل این کشور زندگی کنید
: امتیاز شما به این مطلب
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

مایورکا یکی از بهترین جزایر دنیا است. این جزیره مقصد محبوب خاندان سلطنتی اسپانیا و مردم این کشور است. فرودگاه این جزیره در فهرست شلوغ ترین فرودگاه های دنیا قرار دارد ولی علت محبوبیت این مکان چیست؟ در ادامه با بررسی زیبایی های ساحل مایورکا اسپانیا با موسسه حقوقی سایرس به عنوان بهترین شرکت فعال در زمینه اخذ اقامت اروپا همراه باشید.

برای رسیدن به اقامت اسپانیا تنها یک ویزا نیاز دارید!

مایورکا بزرگترین جزیره از میان جزایر دریای بالتیک است که در دریای مدیترانه واقع شده است. پایتخت این جزیره پالما است. دو جزیره کوچک در ساحل مایورکا وجود دارند کابررا در جنوب غربی پالما و دراگونرا در غرب پالما. ۳۰۰ روز در سال خورشید در آسمان آبی می درخشد. توریست ها و مردم علاقه بسیاری به وقت گذرانی در سواحل زیبای این جزیره که برای هر سلیقه ای مناسب است را دارند. از میان ۲۰۸ ساحل اینجا حداقل ۶۰ ساحل برای شنا کردن مناسب و امن هستند.

 

اقامت اسپانیا راه ورود به اروپا است

سواحل مایورکا تنوع بسایر دارند از سواحل شنی طلایی گرفته تا سواحل صخره ای با آب های کریستالی. در شمال و جنوب بزرگترین سواحل شنی را خواهید یافت در حالیکه سواحل شرقی و غربی کوهستانی هستند. در صورت تمایل به آشنایی با راه های اخذ اقامت اسپانیا می توانید نگاهی به مقاله شرایط اخذ اقامت تمکن مالی اسپانیا داشته باشید.

Playa de Muro، زیباترین ساحل اسپانیاست

یکی از بهترین سواحل آن Playa de Muro با شن های سفید و آب های آبی کریستالی است. ساحلی طلایی و زیبا با چشم انداز فوق العاده کوه که قوی و استوار بر فراز دریای آبی نمایان است.

 

لذت زدنگی در سواحل اسپانیا با خذ اقامت تمکن مالی اسپانیا

 لذت زندگی و اقامت در اسپانیا با حضور در ساحل سانتا پنسا Santa Ponsa

این ساحل نسبتا طولانی با درخت های کاج در جنوب غربی این جزیره قرار گرفته است. بازدیدکنندگان می توانند از امکانات تفریحی این ساحل مانند پاروسل و … استفاده نمایند و یا تخت آفتابگیر و چتر اجاره کنند و روزی پر از آرامش را سپری نمایند. این ساحل امنیت بالایی دارد که برای کودکان نیز که مناسب است.

 

با اقامت سرمایه گذاری اسپانیا در سواحل زیبای اروپا زندگی کنید

Camp de Mar/ کمپ د مار در اسپانیا

آب های آبی و آرام این ساحل را به محلی مناسب برای بازی و تفریح کودکان تبدیل کرده است. می توانید در رستوران ها و کافه ها این منطقه غذا میل کنید و از تماشای مناظر زیبا لذت ببرید.

 

سواحل زیبای اسپانیا

ساحل Cala Miror یا کالا میرور در اسپانیا

این ساحل بزرگترین ساحل شرقی است که از کالا بونا Cala Bona آغاز می شود که تا N’Amer با طبیعت بکر که مورد توجه بسیاری از مردم است، کشیده شده. این منطقه نه تنها برای شنا کردن و استفاده از تفریحات آبی دیگر مناسب است بلکه برای پیاده روی، اسکیت بازی، دوچرخه سواری و .. نیز مناسب است. حتی می توانید در رستوران ها و کافه های این منطقه بنشید و از صرف غذا و مشاهده چشم انداز زیبا و شور و هیجان مردم لذت ببرید.

اقامت اسپانیا برای تجربه زندگی در سواحل زیبای اروپا

 

Playa de Alcúdia

یکی دیگر از زیباترین سواحل مایورکا با ۳ کیلومتر ساحل  با شن های سفید که از کنار بندر شروع می شود، این ساحل است. در اواسط ساحل پلی این منطقه را به دریاچه ای طبیعی متصل می کند. برای اطلاع از و یا اقامت سرمایه گذاری اسپانیا به عنواهن یکی دیگر از راه های اقامت اروپا، درخواست مشاوره خود را از طریق فرم مشاوره ارسال کنید و یا با شماره های العام شده با ما در موسسه حقوقی سایرس همراه باشید.

دیدگاه کاربران

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

۲۲ آبان ۱۳۹۸

راه ها و شرایط اخذ اقامت اروپا از طریق اقامت اسپانیا چیست؟

    ۲۸ آبان ۱۳۹۸

    برای اخذ اقامت اسپانیا می توانید از روش های مختلفی اقدام کنید به عنوان مثال ویزای طلایی اسپانیا یا همان اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک، تمکن مالی و ثبت شرکت.