مزایای خرید ملک در یونان

دسته بندی : اقامت آلمان
: امتیاز شما به این مطلب
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

مزایای خرید ملک در یونان

در این مطلب سعی داریم درمورد مزایای خرید ملک در کشور یونان صحبت کنیم.

یونان، سرزمین خدایان و گهواره باستانی تمدن جدید، کشوری با تاریخ، فرهنگ و سنت های غنی است. این کشور تصویری از تابستان های باشکوه و آفتابی، آسمان آبی، سواحل شنی سفید و طلایی، روستاهای سفید، جزایر زیبا، بنادر با قایق های رنگارنگ، مردمی مهربان و مهمان نواز و مهمتر از همه آرامش است. یونان یکی از زیباترین کشورهای جهان و با وجود ۱۴۰۰ جزیره، بهشتی برای گذراندن تعطیلات بشمار می رود. به علاوه بهترین سواحل را می توانید در یونان بیابید.

به عنوان محلی برای گذراندن تعطیلات، سپری کردن دوران بازنشستگی و یا حتی زندگی، این کشور می تواند مقصد مناسبی باشد. علاوه بر تفریح و سرگرمی، سرعت نسبتا پایین زندگی، آرامش، آب و هوای خوب، ۳۰۰ روز آفتابی و هزینه های پایین در مقایسه با سایر کشورها، برای خرید ملک نیز مناسب می باشد.

سرمایه گذاری در یونان

قیمت ملک در شهرهای مختلف یونان با هم متفاوت است به عنوان مثال قیمت ملک در میکونوس، رودوس، سانتورینی و … رو به افزایش است. از دیگر شهرهایی که برای سرمایه گذاری مناسب هستند می توان به آتن اشاره کرد. در ادامه به بررسی دلایلی که توجه سرمایه گذاران را به سرمایه گذاری در این کشور جلب کرده، می پردازیم.

  1. رشد اقتصادی یونان: اقتصاد یونان که مدت کوتاهی با رکود مواجه شده بود، از سال ۲۰۱۷ روندی صعودی داشته و رو به رشد است.
  2. افزایش تعداد گردشگران: در سال ۲۰۱۸، ۳۳ میلیون توریست از این کشور بازدید کرده اند.
  3. قیمت پایین ملک با پتانسیل رشد بالا: به عنوان مثال قیمت ملک در آتن یک سوم مادرید، برلین و لیسبن، یک پنجم وین و یک هشتم پاریس است.
  4. دسترسی آسان: با افزایش تعداد پروازها، از هر کجای دنیا می توانید به راحتی به این کشور سفر کنید. همچنین سیستم حمل و نقل گسترده این کشور امکان سفر آسان را به سایر شهرها و جزایر آن فراهم کرده است.
  5. افزایش قیمت ملک در یونان: آماری که از بانک یونان ارائه شده، نشان می دهد که در فصل سوم ۲۰۱۸ قیمت ملک ۲٫۵۱% افزایش داشته است. حال حتما این سوال در ذهن شما ایجاد می شود که بهترین زمان خرید ملک کی هست؟ اکنون بهترین زمان برای خرید ملک در یونان است؛ نه تنها بازار ملک در حال رشد است بلکه سرمایه گذاران از کشورهای مختلف، تمایل به سرمایه گذاری در این زمینه را از خود نشان داده اند. با وضع قانون اقامت از طریق سرمایه گذاری توسط دولت یونان،  توجه بسیاری از سرمایه گذاران چینی، روسی و … به خرید ملک و سرمایه گذاری در این حیطه جلب شده است.
  6. با خرید یک یا چند ملک به قیمت حداقل ۲۵۰ هزار یورو می توانید اقامت این کشور را اخذ نمایید.
  7. با اخذ اقامت این کشور، امکان سفر اسان به سایر کشور حوزه شنگن را بدون نیاز به اخذ ویزا دارید.
  8. با خرید ملک در یونان و اخذ اقامت این کشور، امکان استفاده از خدمات شهروندی را نیز خواهید داشت.

همچنین برای اطلاع از شرایط اخذ اقامت تمکن مالی یونان و یا اقامت سرمایه گذاری یونان ، درخواست مشاوره خود را از طریق فرم مشاوره ارسال کنید.

دیدگاه کاربران

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید