بیشترین درآمد دندانپزشکان در کدام کشور است؟

بیشترین درآمد دندانپزشکان در کدام کشور است
دسته بندی : راهنمای مهاجرت
: امتیاز شما به این مطلب
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

معمولا رشته های مرتبط با علم پزشکی شامل پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی از مطرح ترین رشته های تحصیلی و کاری در سراسر دنیا است. مشاغل مرتبط با این رشته ها نیز عموما درآمد بالایی کسب می کنند. در این مقاله به بررسی درآمد دندانپزشکان در کشورهای مختلف می پردازیم. در ادامه همراه موسسه حقوقی سایرس باشید.

دندانپزشکان، بالاترین درآمد در اروپا

وقتی برای سوال بیشترین درآمد دندانپزشکان در کدام کشور است به دنبال پاسخ هستیم بایستی کشورهای مختلف را بررسی کنیم. معمولا کشورها اروپایی و آمریکایی با توجه به شرایط ایده ال می توانند گزینه خوبی برای بررسی درآمد مشاغل باشند. در حقیقت درآمد بالای این کشورها یکی از عواملی است که بسیاری از متخصصان را به فکر اقامت اروپا انداخته است. در این میان رشته داندپزشکی یکی از بالاترین درآمد ها را نصیب متخصصان این رشته می کند.

درآمد دندان پزشکان در اروپا

رشته دندان پزشکان، عروس مشاغل اروپایی

در میان روش های اقامتی، اقامت اروپا از طریق کار یکی از محبوب ترین گزینه های مهاجرت به قاره سبز است. متخصصانی که وارد از این طریق وارد اروپا می شوند، علاوه بر کسب درآمد بالا از تمامی مزایای شهروندان اروپا برخوردار هستند. در این میان باز هم رشته دندان پزشکی طرفدران زیادی دارد و کشورهای اروپایی نیز از طریق سیستم بهداشت و درمان، درآمد بالایی را نصیب این شغل می کنند.

بالاترین درآمد دندان پزشکان در کدام کشور است؟

برای بررسی دقیق تر، درآمد شغل دندان پزشکی سفری کوتاه به بخشی از کشورهای اروپایی داریم. آلمان، فرانسه، اتریش و سوئیس از جمله کشورهایی هستند که در ادامه مورد بررسی قرار گرفته اند.

آلمان، قدرت اول اقتصاد اروپا و درآمد بالای دندان پزشکان

آلمان یکی از کشورهایی است که در سال های اخیر سرمایه گذاری زیادی بر روی صنایع مختلف خود انجام داده است. از طرف دیگر این کشور با امکان دریافت اقامت کارآفرینی اروپا به دنبال جذب نخبگان است. صنعت بهداشت و درمان آلمان نیز در سال های اخیر رشد چشم گیری داشته است و اکنون به یکی از مهم ترین سمبل های این کشور توسعه یافته تبدیل شده است. پزشکان و دندانپزشکان در آلمان عموما درآمد بالایی کسب می کنند. به طور متوسط درآمد دندانپزشکان در کشور آلمان برابر با  ۱۴۹.۹۹۰ دلار  است. عددی که با اکثر معیارها در اروپا و آمریکا بسیار بالا محسوب می شود.

آلمان کشور محبوب برای مهاجرت دندان پزشکان

فرانسه، درآمد بالا در کنار عاشقان

فرانسه یکی دیگر از قدرت هایی اقتصادی اروپا است. پیش تر در مقاله بهترین کشور برای مهاجرت دندان پزشکان در وبلاگ سایرس این کشور را به عنوان یکی از بهترین مقاصد دندانپزشکان معرفی کردیم. فرانسه یکی از مدرن ترین سیستم های بهداشت و درمان را در اختیار دارد. سیستمی که با طراحی درست و استفاده از دانش روز پزشکی دنیا طراحی شده است. فرانسوی ها نیز از جمله افرادی هستند که ارزش زیادی برای شغل دندان پزشکی قائلند. این اهمیت را به خوبی می توان از روی عدد ۱۴۹ هزاری دلاری درآمد دندانپزشکان این کشور متوجه شد. طبیعتا با این درآمد بالا، کشور عاشقان یکی از بهترین مقاصد کار و زندگی برای دندانپزشکان متخصص است.

اتریش، درآمد بالای دندانپزشکان در شمال اروپا

اتریش یکی از جذاب ترین و بهترین کشورهای اروپایی برای ادامه زندگی است. این کشور کوچک اما ثروتمند که در شمال اروپا قرار دارد، توانسته به لطف سیستم قوی بهداشتی علاوه بر ایجاد رفاه و آسایش درآمد بالایی نیز به متخصصان بدهد. درآمد یک دندانپزشک متخصص در اتریش نزدیک به ۱۵۰ هزار دلار است. درآمدی که با توجه به هزینه های زندگی در اتریش بسیار بالا محسوب می شود.

بلژیک، اقامت در قلب اروپا با بالاترین درآمد برای دندانپزشکان

بلژیک یکی دیگر از کشورهای قرار گرفته در لیست ما است. این کشور در سال های اخیر خود را در میان بزرگان اتحادیه اروپا قرار داده است. درآمد یک دندان پزشک متخصص در بلژیک برابر با ۱۸۸ هزار دلار است. درآمدی که به نسبت میانگین درآمد پزشکان متخصص در اروپا بسیار بالا است. این کشور نیز می تواند یکی از جذاب ترین مقاصد اقامت دندان پزشکان باشد.

اقامت دندان پزشکان در اروپا

بین همه این کشورها، کدام کشور انتخاب بهتری برای کار و زندگی است؟

طبیعتا همان طور که نمی توان درباره شیوه های اقامتی نظیر تمکن مالی یونان، ویزای سرمایه گذاری و کارآفرینی یک نسخه واحد به همه پیشنهاد داد، در اینجا هم نمی توان یک کشور را انتخاب کرد. در حقیقت هر فرد در کنار درآمد بایستی به سراغ شرایط فرهنگی، سیاسی و اجتماعی نیز برود. از طرف دیگر شرایط هر فرد با فرد دیگر متفاوت است. در اینجا کمک گرفتن از تجربیات و نظرات متخصصان می تواند به انتخاب مسیر درست کمک کند.

درآمد بالا تنها ملاک تصمیم گیری نیست

در این مقاله سعی کردیم با بررسی بالاترین درآمد دندانپزشکان در کشور های مختلف، به سوال بالاترین درآمد دندان پزشکان در کدام کشورهاست، پاسخ دهیم. همان طور که در انتهای مقاله اشاره شد، درآمد نباید تنها فاکتور شخص برای تصمیم گیری درباره انتخاب کشور مقصد باشد. در انتها پیشنهاد می کنیم برای مشورت در خصوص دریافت ویزای ویزای اروپا با موسسه حقوقی سایرس تماس حاصل کنید. موسسه حقوقی سایرس امکان دریافت اقامت اروپا را از طریق تمکن مالی اروپا، اقامت سرمایه گذاری اروپا، ویزای کارآفرینی، ثبت شرکت و همچنین اقامت از طریق مجوز کار فراهم کرده است. همکاران ما در سایرس پاسخگوی سولات شما درباره اخذ اقامت اروپا هستند.

دیدگاه کاربران

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید