۵ روش ساده برای مهاجرت به اروپا، سریع‌ترین روش مهاجرت چیست؟

ساده ترین راه اخذ اقامت اروپا
دسته بندی : راهنمای مهاجرت
: امتیاز شما به این مطلب
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

زندگی در اروپا برای همه با هر نوع سلیقه‌ و تجربه‌ای ایده‌آل است. به دنبال هر چه باشید اروپا قطعا بهترین مقصد برایتان خواهد بود. قرن‌هاست که اروپا مقصد محبوب بسیاری از مردم برای مهاجرت، زندگی و دریافت اقامت است. امنیت، ثبات اقتصادی، فرصت‌های شغلی و تضمین آینده‌ای روشن اروپا را به مقصد همه آن‌هایی تبدیل کرده که شگفتی‌های دنیا را به تمامی‌ می‌خواهند. برخلاف تصورها خوشبختانه زندگی در کشورهای اروپایی و اخذ اقامت اروپا اصلا سخت نیست.

هر ساله بسیاری از آن‌هایی که به دنبال آینده‌ای درخشان، تحصیل در سیستمی توسعه یافته با هزینه‌های مناسب، زندگی در امنیت و آرامش و پیشرفت هستند کارت اقامت اروپا را دریافت می‌کنند. دارندگان اقامت اروپا امکان تردد آسان و بدون نیاز به اخذ ویزا را در همه کشورهای حوزه شنگن دارند. در ادامه به برخی روش‌های ساده اخذ اقامت اشاره خواهیم کرد. مطمئنا در پایان این مطلب شما بهترین تصمیم را برای دریافت اقامت اروپا می‌گیرید.

ارزانترین راه مهاجرت به اروپا

اقامت اروپا با تمکن مالی بدون سرمایه‌گذاری! سریع ترین روش مهاجرت به اروپا

از کسب و کار خوبی در ایران دارید و با از درآمد مناسبی برخوردار هستید، راحت‌ترین راه اخذ اقامت دریافت پکیج تمکن مالی اروپا در کشورهای مختلف است. مثلا اگر از محل اجاره املاک، سود سپرده یا سهام و یا حتی حقوق بازنشستگی درآمد شما به میزان مورد نظر کشورهای اروپایی باشد، می‌توانید بدون نیاز به خروج سرمایه‌ از کشورتان اقامت اروپا را دریافت کنید.

کشورهای فرانسه، یونان، اسپانیا، ایتالیا، اتریش، موناکو  از این طریق به متقاضیان اقامت می‌دهند. یکیج های تمکن مالی اروپا امروزه در فهرست پرطرفدارترین پکیج‌های اقامت اروپا هستند زیرا همانطور که اشاره شد در این پروسه متقاضی نیازی به خارج کردن سرمایه خود نداشته و با اثبات اینکه در کشور خود درآمد کافی دارد می تواند اقامت یکی از کشورهای ذکر شده را در مدتی کوتاه اخذ بگیرد.

مهاجرت به اروپا از طریق یونان

ویزای طلایی سریع ترین روش مهاجرت

یکی از مطمئن‌ترین، ساده‌ترین و سریع‌ترین روش‌های اخذ اقامت اروپای شنگن، پکیج‌های ویزای طلایی و به ویژه ویزای طلایی یونان است. ویزای طلایی نام مستعار پکیج‌های دریافت اقامت از طریق خرید ملک است. با تصویب قوانین مهاجرتی امکان اخذ اقامت از طریق خرید ملک در کشورهای یونان، اسپانیا و مالتا فراهم شده است که از آن میان یونان مقرون به صرفه‌ترین، سریع‌ترین، راحت‌ترین و مطمئن‌ترین مسیر اخذ اقامت اروپا را پیش رویتان می‌گذارد. متقاضی، همسر و فرزندان این پکیج می‌توانند اقامت کشور مورد نظر را اخذ کرده و از حقوق شهروندی اروپا بهره‌مند شوند. دارندگان ویزای طلایی، امکان زندگی، تحصیل و آغاز کسب و کار در کشور مورد نظر را دارند. همچنین می‌توانند آزادانه و بدون نیاز به اخذ ویزا، در کشورهای حوزه شنگن تردد کنند.

اقامت اروپا با سرمایه‌گذاری در فرانسه

اقامت اروپا با بلوکارت، سریع ترین راه مهاجرت به آلمان

بلوکارت یا کارت آبی مجوز مورد تایید اتحادیه اروپا است که به افراد متخصص غیر اروپایی تعلق می‌گیرد. با اخذ بلوکارت نه تنها امکان کار و زندگی را در کشور مورد نظر پیدا می کنند، بلکه با اقامت اروپا از طریق کار تمام مزایای آن دریافت خواهید کرد. هدف بلوکارت، علاوه بر ارائه کارت اقامت چند ساله به متقاضی، جذب نیروی متخصص به بازار کار اتحادیه اروپا جهت ایجاد بازاری رقابتی و رشد اقتصادی در این منطقه است.

با دریافت اقامت بلوکارت آلمان، متقاضی امکان کار در این کشور را دارد و علاوه بر این می‌تواند برای همسر و فرزندانش نیز اقامت بگیرد. اما این تمام ماجرا نیست، بلکه متقاضی می‌تواند با رعایت قوانین  در مدت کوتاه‌ترین زمان ممکن اقامت دائم هم بگیرد.

اخذ اقامت بلوکارت آلمان

ویزای استارت آپ، آسان ترین راه مهاجرت به اتریش

اگر به دنبال کارآفرینی هستید، ایده‌های خلاقانه و یا حتی شم اقتصادی قوی دارید، براحتی می‌توانید اقامت اروپا را دریافت کنید. کشورهایی در اتحادیه اروپا هستند که شرایط ویژه‌ای را برای استارت آپ‌ها فراهم کرده‌اند. البته باید استارت آپ دارای ایده‌های قوی و نوآورانه باشد زیرا این کسب و کار در نهایت باید باعث اشتغالزایی در کشور میزبان شده و در اقتصاد آن هم تاثیر مثبتی داشته باشد. در ادامه به برخی از این کشورها اشاره خواهیم کرد:

 • فرانسه: ویزای استارت آپ فرانسه به افرادی اعطا می شود که ایده‌های خلاقانه، جدید و حمایت مالی داشته باشند تا بتوانند هزینه‌های لازم را تامین کنند.
 • اتریش:  در صورتی که به دنبال ارائه خدمات، محصولات و ایده‌های نوآورانه هستید و سرمایه ۵۰ هزار یورویی هم در اختیار دارید، برای اخذ ویزای استارت آپ اتریش چیزی کم ندارید.
 • سوئد:  در صورتی که تجربه کافی در کسب و کار و تجارت داشته  و پشتوانه مالی لازم برای آغاز کسب و کار خود  را دارید، می‌توانید به سرعت برای اخذ ویزای استارت آپ اقدام کنید.

اقامت اروپا از طریق کار، ارزانترین راه مهاجرت به اروپا

در این روش هدف متقاضی یافتن کار در کشورهای اروپایی و اخذ اقامت اروپا است. پیش از هر چیز متقاضی باید فهرست ارائه شده توسط کشورهای اروپایی را مطالعه کند و شغل مناسب را بیابد. کارفرما از جانب متقاضی درخواست مجوز کار می‌کند بعد از از دریافت مجوز، متقاضی می‌تواند به همراه خانواده خود به کشور مقصد سفر کند. پس از ورود، متقاضی به اداره پلیس محلی رفته و مراحل لازم را طی می‌کند.  توجه به این نکته ضروری است که در این روش داشتن پیشنهاد شغلی از فردی در کشور مقصد اهمیت زیادی دارد. در مقاله اقامت کارآفرینی آلمان می توانید اطلاعات بیشتری به دست بیاورید.

وین بهشت مهاجرت به اروپا

مجوز کار سند حقوقی غیر قابل انتقال است که به فرد غیر اروپایی اجازه می‌دهد تا در یکی از کشورهای اروپایی مشغول به کار شود. در صورتی که فردی مجوز کار  نداشته باشد قانونا اجازه کار در کشوری را نخواهد داشت.

اجازه اقامت با توجه به قرارداد فرد یک ساله تا چهارساله صادر می‌گردد که مادامی که افراد اشتغال داشته باشند و با توجه به قوانین می‌توانند اقامت خود را تمدید کنند. افرادی که تا اندازه‌ای به زبان کشور مقصد آگاهی داشته باشند در اولویت قرار می‌گیرند. در این روش فرد می تواند حساب بانکی باز کرده و از خدمات بیمه پزشکی استفاده کند.

کشورهای اروپایی با GDP  حدود ۲۰ ترلیون دلار و ۷۵۰ میلیون نفر جمعیت، فرصت‌های مختلفی را در اختیار متقاضیان شهروندی و اخذ اقامت اروپا قرار می‌دهند. اگر رویای زندگی در اروپا را در سر دارید با کسب اطلاعات دقیق و به روز از مشاوران سایرس می‌توانید بهترین انتخاب را داشته و در مدتی کوتاه رویایتان را تعبیر کنید.

دیدگاه کاربران

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

16 اکتبر 2019

با ویزای طلایی یا اقامت طلایی یونان علاوه بر همسر و فرزند بستگان درجه یک متقاضی هم اقامت اروپای شنگن را دریافت می کنند؟

  21 اکتبر 2019

  دارندگان ویزای طلایی نه تنها اقامت یونان را برای همسر و فرزندان دریافت می کنند بلکه والدین سرپرست و والدین همسر نیز می توانند اقامت یونان را دریافت کنند.

16 اکتبر 2019

اقامت کار آفرینی با اقامت از طریق دریافت بلو کارت آلمان چه فرقی دارد؟

  3 نوامبر 2019

  برای کسب اطلاعات دقیق و به روز و آگاهی از هزینه با موسسه حقوقی سایرس تماس بگیرید.

17 اکتبر 2019

پروسه اخذ اقامت طلایی یونان یا همان خرید ملک یونان چقدر طول می کشد؟

  20 اکتبر 2019

  پروسه اخذ اقامت یونان از طریق خرید ملک حداکثر ۴ ماه طول می کشد.

10 ژانویه 2023

چگونه میشودبرای خودم ۳۸ ساله وهمسر و۲فرزند زیر۹سال.به هرطریقی ویزای ورود به یه کشور اروپایی مثل المان واتریش بگیرم درکمترین زمان.بیشترین هزینه ام میکنم.خیلی از مدارکم ناقصه مثلا بیمه تامین اجتماعی ندارم.مدرک تحصیلی لیسانس و..ندارم.
هرجورمیتونین لطفاراهنماییم کنین سپاسگذارم

  10 ژانویه 2023

  امین عزیز سلام
  با توجه به مواردی که فرمودید، بهترین مدل اقامت برای شما، تمکن مالی یا سرمایه‌گذاری هست.
  هر ۲ مدل این اقامت‌ها نیازی به مدارکی مثل مدرک تحصیلی، بیمه تامین اجتماعی، مدرک زبان و … ندارند.
  اگر تمایل داشته باشید، می‌تونید مستقیما با شماره ۰۲۱۲۵۷۴۱ تماس بگیرید یا از طریق فرم درخواست مشاوره زمان مد نظرتون رو اعلام کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرن.

21 ژانویه 2023

سلام.وقت بخیر .
با توجه به جدیدترین قوانین، سریع‌ترین راه رسیدن به اقامت اروپا چیه؟